به روز شده در: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۵
نماینده ولی فقیه در لرستان:
حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی گفت: همه مسئولان باید ادامه دهنده راه شهدا باشند، شهدا همسنگرانی می‌خواهند که مسیر توسعه، پیشرفت کشور را ادامه و پرچم انقلاب اسلامی را به اهتزاز درآورند.
کد خبر: ۳۹۸۸۴۲
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱ - 28May 2020

به گزارش دفاع‌پرس از خرم آباد، حجت‌الاسلام والمسلمین «سید احمدرضا شاهرخی» امروز در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه که در پادگان امام حسین (ع) برگزار شد، اظهار داشت: در این مرحله از رزمایش بیش از 26 هزار بسته معیشتی و 25 جهیزیه بین نیازمندان توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه آنچه که از اسفند تاکنون در بحث همدلی و مواسات می‌بینیم نتیجه آموزش علوی و به تاسی از سیره عملی حضرت علی (ع) است، افزود: درس‌هایی که حضرت علی (ع) به ما داد یکی پس از دیگری و پس از امام راحل توسط مقام معظم رهبری ادامه داشته و سپس رهنمود مقام معظم رهبری در مورد همدلی و مواسات را دیدیم که در کشور چه موجی ایجاد شد.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: استان لرستان را باید از استان‌های بی‌نظیر در بحث رزمایش کمک مومنانه بدانیم چنانچه با وجود وضعیت نامطلوب کسب و کار و تورم این اقدامات و افتخارآفرینی بزرگ در رزمایش کمک مومنانه انجام شد.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: با ورود بنیاد مستضعفان به استان لرستان و ماموریتی که نیروهای نظارتی از سوی مقام معظم رهبری دارند، امیدواریم اینگونه پروژه‌ها در استان لرستان ادامه پیدا کند و با یاری خداوند پس از این نیروگاه تحول در استان محقق خواهد شد. 

وی بیان کرد: همه مسئولان باید ادامه دهنده  راه شهدا باشند، شهدا همسنگرانی می‌خواهند که مسیر توسعه، پیشرفت  کشور را ادامه و پرچم انقلاب اسلامی را به اهتزاز درآورند.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: امام خمینی (ره) فرمودند فتح و فتوح انقلاب اسلامی تربیت انسان‌هایی عالم، با ایمان و داناست و  همین تربیت سبب شده امروز دور هم جمع شویم و چنین نیروگاهی را افتتاح کنیم که کلیه تجهیزاتش ساخت ایران است و این امر برای ما عزت آفرین و اقتدار آفرین است.

شاهرخی در پایان اظهار داشت: از سپاه حضرت ابوالفضل (ع) و همه دست اندرکارانی که پیدا و پنهان در این رزمایش شرکت کردند و حضور دارند تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها