به روز شده در: ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۶
سردار فدوی:
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: طرح ولایت طرح اصلاح باورها است. وقتی باور درست شود همه کارها درست می شود، نحوه حیات انسان خیلی متفاوت می شود وقتی باور به خدا و نبوت و معاد داشته باشد.
کد خبر: ۴۰۰۸۸۲
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۳ - 11June 2020

طرح ولایت طرح اصلاح باورهاست/ طرح ولایت از آغاز راه اندازی مورد توجه رهبر انقلاب بوده استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس به نقل از روابط عمومی طرح ولایت، دریادار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اهمیت طرح ولایت و جایگاه آن اظهار داشت: یکی از کارهای پر خیر و برکت که از آغاز مورد توجه رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده، این دوره است.

وی افزود: این طرح، طرح اصلاح باورها است. وقتی باور درست شود همه کارها درست می شود، نحوه حیات انسان خیلی متفاوت می شود وقتی باور به خدا و نبوت و معاد داشته باشد. این طرح طی ۲۴ سال گذشته، ۴۰ هزار و اندی دانش آموخته داشته است که مبانی فکری خود را یک دور مرور کرده، این کار باارزشی است.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: غربی‌ها سال هاست به بی خدایی رسیده اند. آن دانشمندشان می گوید «خدا مرده است!» و این را در متن زندگی و تمدن خود وارد کرده اند.

فدوی ادامه داد: اما اگر شما به این باور داشته باشید که خدا هست، مرگ هست، آن دنیا هست و ... نحوه حیات انسان فرق می کند. انسان دیگر جرأت نمی کند خلاف کند. انسان وقتی می بیند کودکی در کنار اوست حیا می کند و کار خلاف و خطا نمی کند. اگر متوجه باشد که خدا ناظر هست چطور می شود؟ زندگی او زیرو رو می شود.

سردار فدوی ضمن بیان این مطلب که طرح ولایت دستور صریح رهبر معظم انقلاب اسلامی، افزود: حضرت سلمان وقتی پشت سر امیرمومنان راه می رفتند یک جای پا باقی می ماند. یعنی دقیقا پا جای پای امام خود می گذاشتند. این ولایتمداری است. وقتی امام نظر می دهد فرد نباید نظر علی حده داشته باشد، خاصه در مورد کاری مثل طرح ولایت که نظر صریح و مستقیم امام جامعه است.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها