به روز شده در: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۰
سردار شیرزاد گفت: به‌استناد دستورالعمل‌ها و قوانین سازمان اینترپل درخواست تعقیب ۳۶ متهم ترور شهید سلیمانی، در دستور کار پلیس بین‌الملل نیروی انتظامی قرار داد.
کد خبر: ۴۰۳۸۲۴
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹ - 01July 2020

توضیحات رئیس پلیس بین‌الملل درباره پیگیرد ۳۶ عامل ترور شهید سلیمانیبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «هادی شیرزاد» فرمانده پلیس بین‌الملل نیروی انتظامی با اشاره به جنایت تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: زمانی که جنایت تروریستی رخ می‌دهد، برای تعقیب افراد مرتبط با آن جنایت که در خارج از کشور حضور دارند از پتانسیل و ظرفیت پلیس بین‌الملل استفاده می‌شود.

وی ادامه داد: بر همین اساس، دادستان تهران دستور تحت تعقیب قرار دادن بین‌المللی و صدور اعلان قرمز عاملان و آمران این جنایت تروریستی را صادر و به پلیس بین‌الملل ابلاغ کرد.

فرمانده پلیس بین‌الملل ناجا افزود: پلیس با توجه به مدارک و مستندات ارائه‌شده توسط مقام قضائی و به‌استناد دستورالعمل‌ها و قوانین سازمان اینترپل درخواست تحت تعقیب قرار دادن ۳۶ متهم این جنایت تروریستی را در دستور کار پلیس بین‌الملل ناجا قرار داد.

این مقام انتظامی در خاتمه اظهار امیدواری کرد که صدور اعلان قرمز برای عاملان و آمران جنایت تروریستی به شهادت رساندن سپهبد سلیمانی محقق شود.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار