به روز شده در: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۰
ساخت فصل دوم مجموعه مستند «یکی از ما» به تهیه‌کنندگی عطا پناهی و مهدی مطهر و کارگردانی 13 فیلمساز از 13 شهرستان مختلف با موضوع روایت زندگی افراد عادی که در جامعه امیدآفرین شدند، به پایان رسید.
کد خبر: ۴۰۸۵۳۳
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵ - 01August 2020

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، سال گذشته فصل اول مجموعه مستند «یکی از ما» از شبکه مستندسینما روی آنتن رفت که با استقبال مخاطبان مواجه شد و به همین دلیل بلافاصله مقدمات تولید فصل دوم این مجموعه مستند پرببینده در دستور کار قرار گرفت و هم‌اکنون تولید این مجموعه مستند 13 قسمتی به پایان رسیده است.

مجموعه مستند « یکی از ما » درباره انسان هایی است که در مواجه با مشکلات جامعه خود دست روی دست نگذاشته بلکه به فکر چاره و عمل بوده اند. در این مستند به اینکه چگونه یک فرد یا گروه می تواند با مشارکت فعال و ایده های خلاقانه در زندگی خود و دیگران تغییرات مثبت ایجاد کند پرداخته می شود.

فصل دوم مجموعه مستند «یکی از ما» توسط سیزده کارگردان مختلف در سیزده شهرستان ساخته شده که این سوژه‌ها همگی براساس میزان تاثیرگذاری این افراد در منطقه و محل زندگی خود انتخاب شده‌اند و ماریا ماوتی، نگین احمدی، زهرا شفیعی، مریم طالبی، محمدحسین شفیق، حمیدرضا مقصودی، محمدرضا دهستانی، محسن جعفری و یونس راشدی سازندگان قسمت‌های مختلف این مجموعه مستند هستند.

ساخت فصل دوم مجموعه مستند «یکی از ما» به پایان رسید/ روایتی از زندگی افراد عادی که امیدآفرین شدند

مهمترین نکته در فصل دوم مجموعه مستند «یکی از ما» حفظ هماهنگی ساختاری و روایی کار است و باوجود اینکه 13 کارگردان مختلف ساخت آن را بر عهده داشته‌اند، سعی تمامی قسمت‌ها از هماهنگی ساختاری و روایی مشترک برخوردار باشد تا مخاطب متوجه پیوستگی این مجموعه بشود.

فصل دوم مجموعه مستند «یکی از ما» به تهیه‌کنندگی عطا پناهی و مهدی مطهر تولید شده در خانه مستند انقلاب اسلامی و محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که به سفارش شبکه مستند سیما برای پخش در پائیز 99 تولید شده است.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها