به روز شده در: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۷
محمود الزهار یکی از رهبران حماس، سازش رژیم‌هایی عربی با رژیم صهیونیستی را ناشی از ضعف و شکست آنها در برابر مقاومت دانست و گفت به هر روی، سرنوشت صهیونیست‌ها و خائنان عرب نابودی است.
کد خبر: ۴۱۶۴۰۴
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱ - 16September 2020

الزهار: سرنوشت صهیونیست‌ها نابودی استبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، «محمود الزهار» یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تاکید کرد که رژیم‌های سازشگر به امت اسلامی و عربی و ملت‌های آن خیانت کردند، همانطور که به عقاید و شهدایشان خیانت کردند.

الزهار در گفت‌وگو با شبکه المسیره یمن گفت: رژیم سعودی نخستین رژیمی بوده که روابطش را با آمریکا عادی کرد و صدها میلیارد به آنها پول داد، بنابراین عجیب نیست که بحرین را هم به سمت عادی سازی سوق می‌دهد.

این رهبر حماس درباره حملات راکتی روز گذشته از غزه به سمت سرزمین‌های اشغالی همزمان با امضای توافق امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی افزود: گروه‌های فلسطین روز گذشته به تلاش‌های دشمن صهیونیستی برای تبدیل آسمان غزه به آسمان جنگ پاسخ داد.

الزهار برنامه حال حاضر مقاومت را رویارویی با دشمن با تمام ابزارها از جمله سلاح خواند و گفت: «هر کسی با ما بیاید به او خوش‌آمد می‌گوییم و هر که هم که نیاید آزاد است».

این رهبر حماس، پناه بردن رژیم‌های سازشگر به ترامپ را نشانه ضعف و شکست آنها در منطقه در برابر کشورها و جنبش‌های مقاومت دانست و افزود: ما باید با هر کشوری که خاک آن اشغال است بدون هیچ بهایی همکاری کنیم و صفوف امت را یکپارچه کنیم.

الزهار در پایان تاکید کرد: سرنوشت صهیونیست‌ها هم نابودی است و همه خائنان و مزدورانی که به مسئله و مقدسات امت خیانت کردند، سرنگون خواهند شد.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار