به روز شده در: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۲
مقاومت اسلامی نُجَباء در بیانیه‌ای با اشاره به پیوند خویشاوندی بین امارات و بحرین با انگلیس و آمریکا تأکید کرد که فلسطین همچنان محور و چراغ جهاد باقی خواهد ماند.
کد خبر: ۴۱۶۴۰۷
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۳ - 16September 2020

نُجَباء عراق: سازش با رژیم اشغالگر، موجب تقویت اراده مقاومت خواهد شدبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از «مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای جنبش النُجَباء عراق» در ایران، این جنبش با صدور بیانیه‌ای روز امضای توافق سازش میان رژیم‌های امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی را «یکی از روزهای سیاه در تاریخ امت عربی ـ اسلامی» توصیف کرد که موجب گسترش غده سرطانی اسرائیل در پیکر امت خواهد شد.

بیانیه نُجَباء، امارات و بحرین را رژیم‌هایی سست‌بنیاد خوانده است که حاکمان سست‌عنصرشان معاهده تسلیم و شکست را امضا کرده‌اند.

در ادامه بیانیه با اشاره به غیرمنتظره نبودن این اقدام خائنانه، آمده است: «این رژیم‌ها و رژیم صهیونیستی در رحم انگلیس شکل گرفته و در آغوش استعمار و آمریکا پرورش یافته‌اند؛ همین رابطه خویشاوندی باعث می‌شود که به بهانه صلح متحد شوند».

جنبش نُجَباء خاطرنشان ساخته است: «این رژیم‌های عربی هیچ‌گاه با اسرائیل نجنگیده‌اند و حتی از حملات لفظی نیز پرهیز کرده‌اند؛ بلکه همواره هر تلاشی برای وحدت امت را ناکام گذاشته و نیروهای آزادی‌خواه، انقلابی و جهادی را نابود کرده‌اند و کلیه امکانات مالی خود را برای گسترش تروریسم و نابودی کشورهای بزرگ و مؤثر عربی از جمله مصر، عراق، سوریه، لبنان، لیبی، تونس، الجزایر، سودان و یمن به‌کار گرفته‌اند».

در بیانیه مزبور با انتقاد از به‌حاشیه راندن حقوق ملت فلسطین در دالان معاهداتی نظیر «کمپ‌دیوید» و «اسلو»، تصریح شده است: «طی دو دهه اخیر، رژیم‌های سازشکار برای حفظ خود و غافل نمودن امت اسلامی از اعمال خصمانه رژیم اشغالگر قدس، به طائفه‌گرایی، تفرقه‌جویی، تندروی و پشتیبانی از گروه‌های تروریستی مثل القاعده و داعش پرداختند تا از این رهگذر به برتری استراتژیک اسرائیل کمک کرده و مقاومت ضدصهیونیستی را از بین ببرند».

مقاومت اسلامی نُجَباء در پایان تأکید کرده است که با وجود تلخکامی و رنج مجاهدان آزاده، این تلاش‌های خبیثانه به تقویت اراده مقاومت در آنان منتهی خواهد شد؛ زیرا روح مقاومت و شعله مبارزه روشن است و فلسطین همچنان محور و چراغ جهاد و آینده‌ای که قلب مجاهدان برایش پر می‌کشد، باقی خواهد ماند.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها