به روز شده در: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۸
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان:
سردار عباس یوسفی در دیدار با مدیر و اعضا خانه مطبوعات خوزستان گفت: سنگر محافظت از مرزهای اعتقادی و فرهنگی امروز کشور در دست شما اهالی رسانه است.
کد خبر: ۴۱۶۴۱۰
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰ - 16September 2020

امروزه سنگر محافظت از مرزهای اعتقادی و فرهنگی در دست اهالی رسانه است

به گزارش خبرنگار دفاع‎پرس از اهواز، به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و در آستانه گرامیداشت هفته دفاع مقدس رئیس خانه مطبوعات استان خوزستان به همراه مسئولین کمیته های مختلف و چند تن از پیشکسوتان رسانه امروز با حضور در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با سردار یوسفی دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار صمیمانه سردار «عباس یوسفی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان به چهلمین سالگرد دوران دفاع مقدس و ضرورت توجه رسانه ها به این مناسبت اشاره کرد و اظهار داشت: سنگر محافظت از مرزهای اعتقادی و فرهنگی در دست شما اهالی رسانه است.

وی افزود: نسل ما وارد جنگی شد که بر کشور، انقلاب و نظام ما تحمیل شد و البته خدا را شکر به گونه ای به پایان رسید که جز عزت و سربلندی چیزی برای ما به یادگار نگذاشت و امروز که رویکرد دشمن به سمت و سوی تهاجم فرهنگی و رسانه ای است بر شما جوانان قلم به دست هشیار و انقلابی است که از کیان معنوی و اعتقادی و فرهنگی این کشور محافظت کنید.

در ادامه این نشست صمیمی، «افشار پرویزی بابادی» رئیس خانه مطبوعات استان خوزستان به نمایندگی از همه رسانه ها فرارسیدن هفته دفاع مقدس و چهلمین سالگرد این رخداد ارزشی را تبریک گفت و تاکید کرد: ما جامعه رسانه ای خوزستان می دانیم که در مهمترین دوران تاریخی این مملکت و استانی که پایتخت خیلی از رخدادهای ارزشی است قرار داریم و رسالت سنگینی که بتوانیم گوشه ای از آن همه جهاد و ایثار و شهادت را به گوش نسل جوان خودمان و بلکه دنیا برسانیم.

در ادامه این دیدار پیشکسوتان رسانه و مسئولین کمیته های مختلف خانه مطبوعات ضمن بیان خاطرات و مطالبی پیرامون نقش رسانه ها در انتقال فرهنگ دفاع مقدس و ابراز تمایل به همکاری بیشتر و بهتر اهالی رسانه در این حوزه، خواستار تشکیل کمیته ای برای انتشار حداکثری ویژه برنامه های استان خوزستان در چهلمین سالگرد دفاع مقدس شدند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها