به روز شده در: ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۰
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی:
«محمدرضا احمدی» با تأکید بر اینکه تفکر بسیج باید به‌ عنوان یک الگو به نسل جدید به‌ خصوص دانش آموزان انتقال داده شود، گفت: فرهنگیان و فرهیختگانی که به‌صورت مستقیم با دانش‌آموزان در ارتباط هستند، می‌توانند با بیان نقش مؤثر بسیج، تفکر بسیجی را در میان دانش آموزان ترویج دهند.
کد خبر: ۴۲۷۲۶۲
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵ - 19November 2020

تفکر بسیجی باید الگویی برای نسل جدید باشد

به گزارش دفاع‌پرس از رشت، «محمدرضا احمدی» نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) در اداره آموزش‌ و پرورش ناحیه یک رشت با گرامی‌داشت هفته بسیج و تقدیر از فرهنگیان نمونه بسیجی، اظهار داشت: بسیج جزئی از انقلاب و فرزند انقلاب و برگرفته از عمق ایمان و باورهای قلبی انسان‌های آزاده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر نقش بسیج در خنثی‌سازی توطئه دشمنان، افزود: هر جا خطر بود بسیجی حضور داشت و با حضور به هنگام خود در همه عرصه‌های مختلف، خنثی‌گر توطئه‌های دشمنان انقلاب بود تا با شجاعت و فداکاری از توطئه‌های احتمالی پیش روی انقلاب جلوگیری کنند.

وی با بیان اینکه بسیجیان با تعقیب خط صحیح انقلاب اسلامی، از طریق افزایش معلومات، سطح دانش و آگاهی در صحنه‌های مختلف حضور دارند، تصریح کرد: بسیجیانی همچون حججی‌ها، هیچ‌گاه در برابر مشکلات خم به ابرو نیاورده و با عزمی راسخ و اراده پولادین در عرصه‌های مختلف انقلاب جان‌فشانی کردند.

احمدی با تأکید بر اینکه تفکر بسیج باید به‌ عنوان یک الگو به نسل جدید به‌ خصوص دانش آموزان انتقال داده شود، تاکید کرد: فرهنگیان و فرهیختگانی که به‌صورت مستقیم با دانش‌آموزان در ارتباط هستند، می‌توانند با بیان نقش مؤثر بسیج، تفکر بسیجی را در میان دانش آموزان ترویج دهند.

وی با اشاره به نقش فرهنگیان در پیشرفت کشور، خاطرنشان کرد: آموزش‌وپرورش به‌ عنوان نهادی بنیادی، دارای سرمایه ارزشمند نیروی انسانی بوده که این سرمایه‌های کلیدی، نقش بی‌بدیلی در ارتقای علمی ایران اسلامی دارد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معلمان یکی از مهم‌ترین عوامل تربیتی در نظام آموزش‌ و پرورش بوده و نقش به سزایی در انتقال فرهنگ به نسل آینده دارند، متذکر شد: معلمان با تلاش و خلاقیت باید نسل جوان را در زمینه‌های علمی و پژوهشی شکوفا کرده و با ارتقای بنیه علمی خود از انواع انحراف فکری دانش آموزان که محصول تهاجم نرم دشمنان است، جلوگیری کنند‌.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار