به روز شده در: ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۶
پیام «آیت‌الله عبادی» به شبکه صالحین بسیج؛
نماینده ولی فقیه در خراسان‌ جنوبی طی پیامی به شبکه صالحین بسیج، گفت: حلقه‌های صالحین بسیج هسته‌های رو به رشد کمال انسان و به فعلیت رساندن روح دین در انسان روی زمین هستند.
کد خبر: ۴۲۷۴۳۸
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱ - 21November 2020

حلقه‌های صالحین بسیح هسته‌های فعلیت رساندن روح دین در انسان هستندبه گزارش دفاع‌پرس از بیرجند، آیت‌‌الله «سیدعلیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان‌ جنوبی پیامی به شبکه صالحین بسیج صادر کرد.

در این پیام آمده است:

«وَ لَقَدْ كَتَبْنا فِي الزَّبُورِ مِنْ بَعْدِ الذِّكْرِ أَنَّ الْأَرْضَ يَرِثُها عِبادِيَ الصَّالِحُونَ»

حلقه‌های صالحین هسته‌های رو به رشد کمال انسان و به فعلّیت رساندن روح دین در انسان روی زمین هستند. ورود صالحین به عرصه‌ای است که در همه شرایط و هر شرایط پیروزی رقم زنند و این رمزی است که قبل از هر چیز در مواضع پیروزی ذاتی آن‌ها جستجو می‌شود که آنجا شکست بی‌مفهوم است و احدی الحسنیین محتوم موضع حق در قبال باطل، خوب و بد، خیر و شر، زیبا و زشت، صداقت و خیانت، علم و جهل، عدل و ظلم، ایمان و شرک، کفر و شکر، حکمت و سفاهت و هرآنچه از این قبیل نیاز به غلبه ظاهری ندارد هر چند این غلبه موعود و علامت آن مشهود است پس انسان صالح منتظر فردا نمی‌ماند چون فاتح میدان است.

اگر همه عالم را سفاهت بگیرد حکمت لقمان فاتح میدان است و اگر دنیا از ظلم سرشار شود اما پیروز میدان صوت العداله حضرت علی بن ابیطالب (ع) است و اگر آفاق در جهل و جاهلیت اوُلی یا اُخری غرقه شود امام صادق(ع) پیروزمند صحنه خواهد بود.

آنچه به فردا می‌ماند نجات جامعه بشری از وحشیگری مدرن قرن است که تلاش بر آن  جهاد نجات غریق انسان آخرالزمان از این مرداب گندیده لیبرال پست است، اما صالح بودن و صالح شدن ریشه در نوع جهان بینی و انسان شناسی دارد.

رأس المال این سرمایه موهبت اختیار و قدرت انتخاب است که پروردگار به این اشرف مخلوقین عنایت فرموده و انگیزه انواع کمالات که انتخاب احسن است در فطرت او متکوّن فرموده و این عالم دانی را میدان برد و باخت بر سر بی‌نهایت راه قرار داده، مبدأ راه فطرت که عهد اَلَست و حقیقت دین است با صراط مستقیم به مقصد معاد متصل فرموده  صراط به این معنی که گر انتخاب بایسته شود، راه رونده را می‌برد نه راه رو راه را بپیماید و مستقیم به اینکه نزدیکترین راه از نقطه‌ای به نقطه دیگر بی آنکه عمری سرگردان شود و دور خود بچرخد میانبر می‌زند و این دیدگاه متعاضد به عقل و نقل و علم و وحی است و این طایفه مصداق جُندُالله فَهُمُ الغالبون و حِزبُ الله وهُمُ المُفلِحون هستند و خداوند پیروزی این جمعیت را به اقتضای ایمان ده برابر مقدّر فرموده و پشتیبان آنها را به جُنُوداٍ لَمْ تَرَوْهَا  مقرر داشته و دشمن پوچ گرا و تهی و بی ریشه را به جُبن و ترس مصوّر فرموده است.

در حالی که این اولیا الله به لَا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ مزین گردیده‌اند که پیشوای بزرگ و خمینی کبیر فرمود: و الله من نترسیدم اگر بترسم ایمان ندارم.

هان صالحینْ خُذُوا مَا آتَيْنَاكُمْ بِقُوَّةٍ؛ این سنگر تمام پیروزی را با همه‌ی وجودتان نگه دارید، شما فتنه نمی‌کنید اما از فتنه هم نمی‌ترسید، شما ظلم نمی کنید اما از ظالم نمی‌هراسید، شما خیانت نمی‌کنید اما عرصه را بر خائن تنگ می‌نمایید، شما شیطنت نمی‌نماید اما شیاطین را با بصیرت می‌شناسید وشما در انتظار مصلح کلْ هستید اما از اصلاح خود فراموش نمی‌کنید.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها