به روز شده در: ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
تهیه کننده سریال «زیرخاکی» در واکنش به حواشی پیش آمده و حذف بخش‌هایی از آن در نمایش جدید شبکه یک نوشت: سانسور قسمت دوم بدون نظر مدیران سیما بود و در ادامه، «زیرخاکی» بدون هیچ ممیزی پخش می‌شود.
کد خبر: ۴۲۷۹۸۷
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۵ - 24November 2020

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، رضا نصیری‌نیا تهیه کننده سریال «زیرخاکی» در واکنش به حواشی پیش آمده برای این سریال در یادداشتی نوشت؛

خوشبختانه با استقبالی که مخاطبان عزیز بهار امسال از سری اول مجموعه «زیرخاکی» داشتند، با فاصله‌ای کوتاه این روزها شاهد پخش دوباره این سریال از شبکه محترم یک هستیم که قطعاً برای مجموع عوامل سریال خرسندکننده و لذت بخش است.

البته من به دلیل شلوغی کار در واپسین روزهایی که به فیلمبرداری فصل دوم سریال نزدیک هستیم فرصت نکردم پخش مجدد کار را ببینم و اطلاع یافتن از اینکه متاسفانه بخش‌هایی از قسمت دوم حذف شده، همه ما را شگفت‌زده کرد!

این سوال در ذهنمان بود که چه اتفاقی افتاده که سریالی که چند ماه پیش از شبکه یک پخش شده برای پخش مجدد دچار ممیزی شده است؟! از این رو با جدیت پیگیر موضوع و متوجه شدم این حذفیات مورد تایید مدیر محترم شبکه نیز نبوده و حاصل اعمال نظر شخصی یکی از همکاران شبکه بوده که در جریان پخش ابتدایی سریال نیز نبوده است.

لذا این اقدام، موجب رنجش خاطر آقای سامان کارگردان محترم سریال شد و امروز شاهد واکنشی از ایشان بودیم که نشان دهنده دلسردی او نسبت به ادامه مسیر و ساخت فصل دوم سریال است.

البته همواره مدیران محترم سیما ما را از پشتیبانی و حمایت دلگرم کننده خود برخوردار کرده‌اند و امروز نیز طبق نظر این بزرگواران قرار بر این شد که در ادامه، «زیرخاکی» بدون هیچ ممیزی پخش شود.

فعلا در حال مذاکره با جلیل سامان هستم تا در تصمیم خود تجدید نظر کرده و با جدیت همیشگی به کار خود ادامه دهد تا ان‌شاءالله بتوانیم بدون وقفه فصل دوم «زیرخاکی» را کلید بزنیم و سریال به لطف خدا باز هم مورد استقبال مخاطبان قرار بگیرد.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها