به روز شده در: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹
استاندار بوشهر:
عبدالکریم گراوند گفت: سردار سلیمانی یک راه را پیش روی جامعه اسلامی به ویژه نسل جوان ما باز کرده تحت عنوان مکتب شهید سلیمانی که همه باید در این مسیر حرکت کنیم.
کد خبر: ۴۲۸۱۵۹
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰ - 24November 2020

سردار سلیمانی یک‌مکتب را پیش روی جامعه اسلامی باز کردبه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، «عبدالکریم گراوند» استاندار بوشهر  با تبریک هفته بسیج اظهار داشت: بسیج اندیشه نابی است که امنیت و حضور مردم را از قلب شهرها تا دورترین روستاها برده و از دانشگاه‌ها تا کانون‌های تولید این نیروی عزیز و عظیم گسترش پیدا کرده است.

وی گفت: اندیشه ناب بسیج را حضرت امام خمینی (ره)، بنیان گذاری کرد و ما بعد از دفاع مقدس و در میدان‌های مختلف بیشتر پی به عظمت و جایگاه بسیج و اندیشه امام می‌بریم.

گراوند با بیان اینکه بسیج در دوران دفاع مقدس، در جنگ و در میدان رزم حضور پیدا کرد گفت: بسیج امروز هم که در شرایط فعلی باز هم بسیج در میدان سلامت، بی‌ادعا حضور پیدا کرده و برای سلامت جامعه جان‌فشانی می‌کنند.

استاندار بوشهر افزود: در بحران‌های مختلفی که به وجود می‌آید و حوادثی از قبیل سیل و زلزله و دیگر بحران‌‌ها، این نیرو و این اندیشه در امنیت و آرامش کشور موثر بوده است و این روز را به همه بسیجیان کشور و استان تبریک می‌گویم.

گراوند با بیان اینکه حضرت امام (ره) بنیانگذار نهاد بسیج است و اکنون تبدیل به درختی تنومند شده که مایه آرامش جامعه اسلامی است خاطرنشان کرد: همه ما باید خوشحال باشیم که با وجود بسیج، امنیت کشور بهتر و مناسب‌تر شده است.

وی با تجلیل از سردار رزمجو فرمانده سپاه استان بوشهر ابراز کرد: سردار رزمجو دارای اخلاص و منش و اخلاق بسیجی است که این امر سبب شده که علاقه خاصی اعضای شورای تامین به ایشان داشته باشند.

استاندار بوشهر گفت: ما از قبل بنا داشتیم، مراسم تجلیل از سردار رزمجو را با حضور مردم و دوستداران ایشان برگزار کنیم ولی بیماری کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجازه نداد که این مراسم با آن کیفیتی که می‌خواستیم برگزار شود ولی تصمیم گرفتیم در هفته بسیج از فرماندهی بسیج استان سردار رزمجو تجلیل کنیم و حضور سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در این مراسم سبب شد که این مراسم با کیفیت مطلوب‌تری برگزار شود.

وی همچنین با اشاره به نزدیک شدن به سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و با تجلیل از رشادت‌های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تصریح کرد: همانطور که مقام معظم رهبری در مورد شهید سلیمانی فرمودند، سردار سلیمانی یک راه جدید و مکتب را پیش روی جامعه اسلامی به ویژه نسل جوان ما باز کرده تحت عنوان مکتب شهید سلیمانی که همه باید در این مسیر حرکت کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار