به روز شده در: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۹
استاندار هرمزگان در رزمایش بسیج دریایی:
فریدون همتی گفت: بسیج دریایی با به کارگیری نیروهای عظیم مردمی، توانمندی کم نظیری را برای کشور ایجاد کرده و موجب افزایش اقتدار و توانمندی ایران اسلامی در عرصه دریایی شده است.
کد خبر: ۴۲۸۴۶۱
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴ - 26November 2020

بسیج دریایی با به کارگیری نیروهای عظیم مردمی موجب افزایش اقتدار و توانمندی ایران اسلامی در عرصه دریایی شده استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از هرمزگان، فریدون همتی در رزمایش بسیج دریایی که به مناسبت هفته بسیج در آب های خلیج فارس برگزار شد، اظهار داشت: تشکیل بسیج در حوزه دریایی موجب به کارگیری و ساماندهی توان عظیم مردمی در حوزه دریایی شده است.

وی با اشاره به قدرت بلامنازع دریایی جمهوری اسلامی ایران در حوزه آب های نیلگون خلیج فارس و دریای عمان، افزود: وجود نیروهای عظیم مردمی در قالب بسیج دریایی در کنار نیروی دریایی سپاه و ارتش و همچنین نیروی دریابانی، موجب افزایش اقتدار جمهوری اسلامی ایران در عرصه دریایی شده است و این نیروها در کنار یکدیگر حافظ مرزهای آبی ایران اسلامی هستند.

استاندار هرمزگان ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران معتقد است که امنیت منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز باید توسط کشورهای این منطقه تامین شود و بسیج دریایی نقش مهمی در جهت تأمین امنیت در این منطقه دارد.

همتی تصریح کرد: در حوادث مختلف نیز نیروهای مردمی در قالب بسیج دریایی در راستای کمک و امداد رسانی حضور یافته‌اند و بسیج دریایی توانمندی کم نظیری را برای کشور ایجاد کرده است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها