به روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰
مراسم تقدیر و تجلیل از دانشجویان بسیجی فعال در عرصه سلامت و مسئولین کارگروه‌های مختلف ستاد مبارزه با کرونا برگزار شد.
کد خبر: ۴۲۸۵۲۱
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۶ - 26November 2020

به گزارش دفاع‌پرس از یزد، مراسم تقدیر و تجلیل از دانشجویان بسیجی فعال در عرصه سلامت و مسئولین کارگروه‌های مختلف ستاد مبارزه با کرونا در حضور سرهنگ «زارع کمالی» جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، «علی پورمیرزایی» مسئول بسیج دانشجویی استان یزد و «محمدرضا صمدی» مسئول حرکت‌های جهادی بسیج دانشجویی استان برگزار شد.

سرهنگ زارع کمالی جانشین سپاه الغدیر استان یزد در جمع مسئولان بسیج دانشجویی استان یزد و در جهادگران بسیجی فعال در عرصه مبارزه با کرونا ضمن تقدیر از فعالیت ارزشمند این جوانان جهادی اظهار داشت: بسیجیان ما با جوهره ایمان، عشق و بصیرت در سنگر‌های جهادی خدمت‌گزار مردم میهن خود هستند.

وی افزود: گروه‌های جهادی فعال در عرصه مبارزه با بیماری کرونا توانستند با همت و تلاش خودش از ابتدای شیوع بیماری به مردم کمک کنند و خدمات خوبی را ارائه دهند.

زارع کمالی تصریح کرد: در شش مرحله رزمایش جهادی جوانان بسیجی استان شاهد اقدامات و فعالیت‌های مؤثری در سطح جامعه بودیم و این نوع جوانان در مراحل بعدی رزمایش با برنامه‌ریزی و سازمان‌دهی بیشتر در سه محور معیشت، سلامت و معنویت به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

محمدرضا صمدی مسئول حرکت‌های جهادی بسیج دانشجویی استان یزد در این مراسم ضمن تقدیر از دانشجویان فعال در عرصه مبارزه با کرونا اظهار داشت: طبق سنوات گذشته نزدیک به سال جدید و همزمان با شیوع بیماری منحوس کرونا، جهادگران بسیج دانشجویی مشغول آماده شدن برای خدمت‌رسانی به مردم مناطق محروم بودند.

صمدی گفت: هرساله جهادگران بسیجی عید نوروز خود را با شیرینی خدمت به محرومین شرین‌تر می‌کردند، اما امسال با توجه به محدودیت‌های کرونایی و شرایط خاصی که در جامعه پیش آمد گروه‌های جهادی از فعالیت خود بازماندند.

وی ادامه داد: اگر چه به سبب شیوع بیماری مأموریتی توسط گروه جهادی استان در مناطق محروم اجرا نشد، اما در عوض این جهادگران قدم در عرصه سلامت گذاشتند و به ندای، ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای لبیک گفتند و در سنگری دیگر مشغول به جهاد شدند.

مسئول حرکت‌های جهادی بسیج دانشجویی استان یزد افزود: دانشجویان بسیجی با تمام توان خود در زمینه‌های مختلف مشغول فعالیت شدند و به کادر درمان در بیمارستان که خط مقدم مبارزه با کرونا بود حاضر شدند.

صمدی تصریح کرد: برای رسیدگی بیشتر به بیماران کرونایی و در تهیه ماسک و ضدعفونی معابر فعالیت داشتند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار