به روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴
آیت الله نوری همدانی:
یکی از مراجع عظام تقلید گفت: مسئولان با جدیت موضوع ترور شهید فخری زاده را پیگیری و عاملان این جنایت را به سزای عمل خود برسانند و راه را برای کسانی که دل درگرو غرب دارند ببندند.
کد خبر: ۴۲۸۸۱۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۹ - 28November 2020

عاملان ترور شهید فخری زاده به سزای عمل خود برسندبه گزارش دفاع‌پرس از قم، در پیام آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع عظام تقلید آمده است: بار دیگر دست جنایتکاران و تروریستی به خون دانشمند و خدمتگزار دیگری رنگین شد، بی شک شهادت شهید والامقام محسن فخری زاده پاداش مجاهدت‌های علمی و خدمت به بشریت درحوز‌های مختلف به خصوص هسته‌ای و دفاعی بوده است.

پیام ادامه یافته است: لازم می‌دانم درپی این حادثه تروریستی و شهادت این نخبه پرکار چند نکته را متذکر شوم؛ نخست اینکه این ملت بزرگ و غیور بدانند که هیچگاه مردم این مرز و بوم با این ترور و کشتار دست از آرمان خود برنداشته و مستحکم تراز گذشته راه این دانشمند توسط فرزندان این ملت ادامه پیدا خواهدکرد و خللی در هدف ارزشمندشان ایجاد نخواهد شد.

پیام می‌افراید: ملت عزیز و حزب الله ایران اسلامی هم همانند همیشه هوشیار باشند که دشمن درکمین است و از هرفرصت برای ضربه زدن به عزت و اقتدار ایران بهره خواهد برد.

پیام حاکی است: بیش از چهل سال تهدید و تحریم و حمله نظامی به نتیجه نرسید و با مقاومت ملت متدین ایران شکست خورده است براین اساس بار دیگر تجر به ترور خود را تکرار می‌کنند و ان شا الله با وحدت و پشتیبانی ازاصل انقلاب و نظام اسلامی و ولایت فقیه جواب دندانشکنی به استکبار جهانی و صهیونیسم و ایادی منطقه‌ای آن‌ها خواهد داد.

در خاتمه این پیام تاکید شده است: اینجانب شهادت این شهید عزیز را به رهبری معظم، و ملت رشیدایران اسلامی، همه مجاهدان وجامعه علمی کشور به خصوص خانواده محترمشان تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار