به روز شده در: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۹
بامداد امروز رخ داد؛
به‌دنبال یورش وحشیانه نظامیان رژیم صهیونیستی به کرانه باختری درگیری شدیدی میان آن‌ها و شهروندان فلسطینی اتفاق افتاد.
کد خبر: ۴۳۷۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷ - 13January 2021

یورش صهیونیست‌ها به کرانه باختری/ وقوع درگیری با فلسطینیانبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از فلسطین الیوم، نظامیان صهیونیست همچنان به اقدامات خصمانه خود علیه فلسطینیان در اراضی اشغالی ادامه می‌دهند. نظامیان صهیونیست به صورت گسترده به مناطقی از کرانه باختری یورش بردند.

بر اساس این گزارش، به دنبال یورش گسترده نظامیان صهیونیست به فلسطینیان در کرانه باختری درگیری شدیدی میان آن‌ها اتفاق افتاد. صهیونیست‌ها از گلوله و گاز اشک آور علیه فلسطینیان استفاده کردند.

نظامیان صهیونیست در جریان درگیری مذکور شماری از شهروندان فلسطینی را بازداشت کردند. این درحالی است که منابع فلسطینی اعلام کردند بازداشت افراد مذکور بدون تفهیم اتهام صورت پذیرفته است.

چندی پیش کمیته رسیدگی به امور اسرای فلسطینی با صدور بیانیه‌ای به ارائه گزارشی از اقدامات سرکوبگرانه رژیم صهیونیستی علیه شهروندان فلسطینی در اراضی اشغالی پرداخت. کمیته مذکور در بیانیه خود اعلام کرد که نظامیان رژیم صهیونیستی طی ماه نوامبر بیش از ۴۰۰ شهروند فلسطینی را در نقاط مختلف اراضی اشغالی بازداشت کردند.

کمیته رسیدگی به امور اسرای فلسطینی همچنین عنوان کرد که در حال حاضر بیش از ۴ هزار اسیر فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی به سَر می‌بَرند که عمدتاً بدون محاکمه به زندان افتاده‌اند.

انتهای پیام/ 411

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار