به روز شده در: ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۱
سردار اسدی مطرح کرد؛
معاون بازرسی قرار گاه خاتم الا نبیاء در مراسم گرامیداشت شهدای کربلای پنج در شیراز گفت: شهداء افتخار همه انسان‌های آزاده و الگوی صبر و استقامت برای جامعه هستند.
کد خبر: ۴۳۷۳۳۰
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۹ - 14January 2021

شهداء افتخار همه انسان‌های آزاده هستندبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از شیراز، «سردار محمد جعفر اسدی معاون بازرسی قرار گاه خاتم الا نبیاء در مراسم گرامیداشت شهدای کربلای پنج با اشاره به گسترش فرهنگ شهید و شهادت اظهار داشت: زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و باید نگاه ویژه‌ای به انتقال مفاهیم ایثار و شهادت به نسل جوان داشته باشیم.

وی تصریح کرد: در آن سال‌های سخت مردم اهل بصیرت بودند و انسان‌های باهوش و شجاعی در عملیات کربلای پنج شرکت کردند و با دفاع از ارکان ولایت و کشور پرچم اسلام را برافراشته نگه داشتند.

سردار اسدی ادامه داد: در زمان هشت سال دفاع مقدس که کشور‌های غربی و عربی به صدام کمک‌های فراوانی می‌کردند همه امکانات کشور بسیج شد و نیرو‌های مسلح جانانه پای کار آمدند و جهاد سازندگی سنگر‌های عظیمی را ساخت تا این عملیات به نتیجه برسد.

معاون بازرسی قرارگاه خاتم الا نبیاء افزود: شهداء عاشق اهل بیت بودند و با رمز یا زهرا (س) مناطق زیادی را در این عملیات آزاد کردند.

وی اضافه کرد: شهداء به ریسمان الهی چنگ زدند و به سعادت واقعی رسیدند که با گذشت زمان حقانیت آنان روز به روز برای ما بیشتر می‌شود.

در مراسم گرامیداشت شهدای کربلای پنج با پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس وداع شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها