به روز شده در: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۷
با استقبال مخاطبان از آثار منتشر شده انتشارات سوره مهر اتفاقی تماشایی در نمایشگاه مجازی کتاب تهران در حال رخ دادن است.
کد خبر: ۴۳۹۴۵۷
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸ - 27January 2021

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، از اولین روزی که نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران آغاز به کار کرد، کتاب‌هایی در سبد خرید مخاطبان آثار سوره مهر قرار گرفت که حکایت از شروع فصلی جدید از دایره مخاطبان سوره مهر داشت.

آثاری که اگرچه به تازگی منتشر شده‌اند، اما استقبالی که از آنها در این نمایشگاه شده دور از انتظار بوده است. چرا که معمولا آثار جدیدی که منتشر می‌شوند نیاز به زمان دارند تا مخاطب آنها را بشناسد و مورد استقبال واقع شوند.

در حال حاضر رمان «ارتداد» نوشته وحید یامین پور در صدر خریدهای مخاطبان در نمایشگاه مجازی کتاب تهران قرار گرفته، و این رمان خواندنی به تنهایی و با اختلاف در صدر پرفروش‌های سوره مهر قرار دارد. رتبه‌ای که در ادوار گذشته معمولا به غول‌های سنتی فروش سوره مهر همچون «دا»، «دختر شینا»، کتاب‌های شعر فاضل نظری، «خاطرات سفیر» و ... تعلق داشت.

صف آرایی آثار جدید سوره مهر در مقابل غول‌های سنتی فروش

همچنین است حکایت کتاب‌های «مهاجر سرزمین آفتاب»، «پوتین قرمزها»، «حاج جلال»، «هزار جان گرامی»، «اثریا»، «صباح»، «رژیسور»، «از کشمیر تا کاراکاس»، «زن آقا»، «یک محسن عزیز»، «ارادتمند؛ هیچ»، «رد انگشتان اصلی»، مجموعه «تاریخ استعمار»، «مناجات» که استقبال فراتر از انتظاری از آنها شده و این آثار شانه به شانه پرفروش‌های سنتی دیگر سوره مهر از جمله «فرمانده من»، «پایی که جا ماند»، «بابانظر»، «آبنبات هل‌دار»، «آبنبات دارچینی»، «وقتی مهتاب گم شد»، «رفاقت به سبک تانک»، «نورالدین پسر ایران»، «آن بیست و سه نفر»، «لشکر خوبان»، «فرنگیس»، «گلستان یازدهم» و ... حرکت می‌کنند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها