به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۱
فراخوان طراحی «یادبود ۱۷ هزار زن شهید، جانباز و آزاده» با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاونت زنان ریاست جمهوری و اداره کل بانوان شهرداری تهران منتشر شد.
کد خبر: ۴۴۴۹۱۳
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۷ - 26February 2021

اعلام فراخوان طراحی آثار حجمی «یادبود هفده هزار زن شهید، جانباز و آزاده»به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، فراخوان طراحی «یادبود ۱۷ هزار زن شهید، جانباز و آزاده» با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاونت زنان ریاست جمهوری و اداره‌کل بانوان شهرداری تهران، با هدف به‌تصویر کشیدن میزان رشادت و ایثار زنان شهید، جانباز و آزاده در هشت سال دفاع مقدس، روز‌های انقلاب و در زمانه اکنون، در آستانه مکانی - زمانی «تهران ۱۴۰۰» منتشر شد.

اداره کل بانوان شهرداری تهران در برنامه‌های مصوب «تهران ۱۴۰۰» با همکاری معاونت زنان ریاست جمهوری و بنیاد شهید و امور ایثارگران، در نظر دارد در راستای حفظ و نکوداشت مقام والا و ارزش‌های زنان فداکار و از جان گذشته، یادبودی در قالب اِلمان حجمی و طراحی محیطی را در شهر به نمایش درآورد و در این راستا از تمامی هنرمندان مجسمه‌ساز دعوت کرده است تا در فراخوانی با شرایط و ضوابط ذیل جهت طراحی «یادبود ۱۷ هزار زن شهید، جانباز و آزاده» شرکت کنند.

این یادبود در دو بخش فراخوان عمومی و مدعوین اجرا می‌شود؛ در بخش فراخوان عمومی تمامی آثار ارسالی هنرمندان مجسمه‌ساز توسط داوران بررسی و از بین طرح‌های ارسال شده سه اثر انتخاب و جوایزی به نفرات اول تا سوم اهدا می‌شود. شرکت‌کنندگان بخش مدعوین در مسابقه شرکت داده نخواهند شد و در پایان یک اثر از بین آثار برگزیده انتخاب شده و در اندازه مناسب در فضای عمومی شهری به اجرا درخواهد آمد.

مهلت ارسال آثار این فراخوان تا ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ و نحوه ارسال آثار از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی https://farhangi.tehran.ir انجام می‌شود.

انتهای پیام/ 113
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها