به روز شده در: ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸
توسط جانشین سازمان بسیج دانشجویی کشور صورت گرفت؛
اعضای شورای سیاست‌گذاری «اولین جشنواره ملی فرهنگی و هنری دانشگاهیان تاریخ‌ساز» با صدور احکام جداگانه‌ای منصوب شدند.
کد خبر: ۴۴۹۶۹۰
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۳ - 03April 2021

به گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، «حمید بالایی» جانشین سازمان بسیج دانشجویی کشور و رئیس شورای سیاست‌گذاری جشنواره در احکامی جداگانه، محسن جهانی،‌ جهانگیر الماسی، مصطفی کمیجانی، مهرداد توکلی، رشید جعفرپور و علیرضا حبیبی را به‌عنوان اعضای شورای سیاستگذاری این جشنواره منصوب کرد.

در بخشی از متن احکام صادره اعضای این شورا آمده است: با عنایت به اهمیت و ضرورت بهره‌گیری از نظرات تخصصی کارشناسانه و با توجه به تجربیات جنابعالی در حوزه‌های مختلف فرهنگی هنری، به موجب این حکم به‌عنوان «عضو شورای سیاست‌گذاری اولین جشنواره ملی فرهنگی و هنری دانشگاهیان تاریخ‌ساز» منصوب می‌شوید.
امید است با اتکال به درگاه باری تعالی و با استفاده حداکثری از تجارب و تخصص، در ترویج و ارتقای تقویت ادبیات دفاع مقدس و انجام این وظیفه مهم موفق و مؤید باشید. توفیقات روزافزون جنابعالی را از خداوند منان خواستارم.

انتصاب اعضای شورای سیاست‌گذاری اولین جشنواره ملی دانشگاهیان تاریخ ساز

جشنواره ملی فرهنگی و هنری دانشگاهیان تاریخ‌ساز طی مصوبه قرارگاه مرکزی شهید علم‌الهدی (راهیان نور دانشگاهیان) و ابلاغ وزارت علوم تحقیقات و فناوری، نخستین جشنواره تخصصی دانشگاهی در کشور است که صرفاً در حوزه دفاع مقدس برای دانشجویان، استادان، کارمندان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور در دو سطح استانی و ملی و هفت بخش تخصصی هنری با هدف کشف استعداد‌های فرهنگی هنری و فعالین حوز دفاع مقدس در دانشگاه‌ها، شناسایی شهدای استان به‌ویژه شهدای دانشجو، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه‌ها، روایت جنگ تحمیلی هنرمندانه از زاویه نگاه دانشگاهیان و با تشکیل دبیرخانه‌ای دائمی در لانه جاسوسی سابق آمریکا واقع در سازمان بسیج دانشجویی کشور آغاز به کار کرده است.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها