به روز شده در: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۰
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نشست خبری با وزیر دفاع آمریکا از تداوم برنامه هسته‌ای ایران سخن گفت و وزیر دفاع آمریکا نیز مجددا بر حمایت از امنیت این رژیم تاکید کرد.
کد خبر: ۴۵۰۸۸۴
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۸ - 12April 2021

نتانیاهو: برنامه هسته‌ای ایران همچنان ادامه داردبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، نخست وزیر رژیم صهیونیستی بعد از ظهر دوشنبه به وقت تهران در نشست خبری با وزیر دفاع آمریکا گفت که ایران کماکان به برنامه هسته‌ای خود ادامه می‌دهد.

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اسرائیل در نشست خبری با «لوید آستین» وزیر دفاع آمریکا مدعی اقدام‌های تروریستی از سوی ایران شد و در زمینه برنامه هسته‌ای گفت، ایران کماکان به برنامه هسته‌ای خود ادامه می‌دهد.

وی گفت: «ما اجازه نخواهیم داد ایران سلاح هسته‌ای داشته باشد ایران هنوز تهدید علیه ما و جهان است.»

وزیر دفاع آمریکا نیز در این نشست خبری بار دیگر به تعهد واشنگتن بر تامین امنیت رژیم اسرائیل تاکید کرد. وی گفت: «من اطمینان دارم که با هم می‌توان راهی برای صلح پایدار و پایدار در منطقه ترسیم کرد.»

لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا در اولین سفر یک مقام ارشد دولت «جو بایدن» روز یکشنبه وارد فلسطین اشغالی شد. وزیر دفاع آمریکا در کنفرانس خبری مشترک با وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تصریح کرد که دولت بایدن به حمایت از امنیت این رژیم پایبند است.

نتانیاهو یکشنبه نیز تاکید کرد که مقابله با ایران هسته‌ای بزرگترین کار این رژیم است. نتانیاهو در یک مراسم با حضور مقامات ارتش و مقامات اطلاعاتی این رژیم به مناسبت هفتادوسومین سالگرد تاسیس رژیم جعلی اسرائیل سخنرانی کرده است.

وی افزود، نبرد علیه ایران و نیرو‌های نیابتی این کشور و غیرهسته‌ای شدن آن یک کار بزرگ است؛ اما شرایط امروز به این معنی نیست که فردا نیست همین شرایط خواهد بود.

این سخنان در حالی بیان شد که روزنامه صهیونیستی «جروزالم پُست» دوشنبه در گزارشی درباره حادثه روز یکشنبه منتسب به رژیم اسرائیل در تاسیسات نطنز، از تدارک و برنامه‌ریزی طولانی برای این حمله خبر داد.

این روزنامه چاپ فلسطین اشغالی در گزارش خود مدعی شد که حمله به تاسیسات کلیدی ایران در نطنز از مدت‌ها قبل از مذاکرات جاری هسته‌ای در وین میان ایران و قدرت‌های جهانی تدارک و برنامه ریزی شده بود.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها