به روز شده در: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۸
رئیس کمیته امداد خبر داد؛
بختیاری با اشاره به اینکه مبلغ ۷۳ میلیارد تومان برای کمک به ایتام از طرف بنیاد مستضعفان به حساب کمیته امداد واریز شد، گفت: در شب ضربت خوردن امام علی (ع) مبلغ ۵۰۰ هزار تومان به حساب ۱۴۶ هزار یتیم تحت حمایت این نهاد واریز شد.
کد خبر: ۴۵۴۱۸۰
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰ - 02May 2021

واریز ۵۰۰ هزار تومان به حساب تمام ایتام تحت حمایت کمیته امدادبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سیدمرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با تسلیت ایام شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) و گرامی‌داشت لیالی قدر، اظهار داشت: همانند سال گذشته در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان مبلغ ۵۰۰ هزار تومان به حساب تمام ایتام تحت حمایت کمیته امداد واریز شد.

وی افزود: طبق مذاکرات انجام شده با رئیس بنیاد مستضعفان، این بنیاد با واریز ۷۳ میلیارد تومان به حساب کمیته امداد، اعتبار لازم برای واریز وجه ۵۰۰ هزار تومانی به حساب ایتام تحت حمایت را تقبل کرد که باید از این مجموعه گرانقدر کمال تشکر و امتنان را داشته باشم.

رئیس کمیته امداد با اشاره به اجرای پویش ایران مهربان برای جذب حامیان ایتام در کشور تاکید کرد: در طول اجرای این پویش بیش از ۲۰۰ هزار نفر به تعداد حامیان ایتام افزوده شده و امیدواریم تا پایان ماه مبارک رمضان به مرحله‌ای برسیم که هیچ یتیمی در کشور بدون حامی نباشد.

بختیاری با بیان اینکه هفته اکرام خیران از ۱۵ ماه رمضان آغاز شده و تا ۲۱ ماه مبارک ادامه دارد، خاطرنشان کرد: سومین مرحله پویش ایران همدل با لبیک مردم به فراخوان رهبر معظم انقلاب اسلامی و حضور چشمگیر خیران، مراکز نیکوکاری، سپاه، بسیج، بنیاد مستضعفان، آستان قدس و همه نهاد‌ها و دستگاه‌ها در حال اجراست.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها