به روز شده در: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۱
حماس و جهاد اسلامی:
جهاد اسلامی و حماس عملیات تیراندازی در پست زعتره در جنوب نابلس و زخمی شدن سه نظامی صهیونیست را عملیات استشهادی و حامل پیام هشداری به رژیم اشغالگر درباره ادامه تجاوزات علیه قدس توصیف کردند.
کد خبر: ۴۵۴۲۶۵
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۱ - 02May 2021

عملیات استشهادی نابلس پاسخ آشکار به تجاوز اشغالگران علیه قدس استبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، جنبش جهاد اسلامی و جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) حادثه تیراندازی در پست ایست و بازرسی زعتره در جنوب نابلس را یک عملیات استشهادی توصیف و آن را تبریک گفتند.

رسانه‌های فلسطینی ساعتی پیش اعلام کردند که بر اثر حادثه تیراندازی به سمت مأموران رژیم صهیونیستی در پست ایست و بازرسی زعتره در جنوب شهر نابلس در شمال کرانه باختری سه نظامی زخمی شدند که حال دو نفر آن‌ها وخیم است.

در عین حال شاهدان عینی گفتند که یک فلسطینی پس از پیاده شدن از خودروی خود در نزدیکی مقر ایست و بازرسی در حالی که فریاد الله اکبر سر می‌داد، شروع به تیراندازی به سمت نظامیان صهیونیست کرد و سپس سوار بر خودرو شده و از محل حادثه دور شد.

در پیام جنبش جهاد اسلامی فلسطین آمده است: این عملیات پیامی از طرف همه ملت فلسطین بود. قدس خط قرمز است و تعرض به مقدسات بمب خشم را به روی رژیم صهیونیستی منفجر خواهد کرد.

«حازم قاسم» سخنگوی حماس هم در گفتگو با خبرگزاری فلسطینی صفا گفت: عملیات قهرمانانه علیه نظامیان رژیم اشغالگر در پست ایست و بازرسی زعتره در امتداد مبارزه فلسطین علیه رژیم اشغالگر است.

او افزود: این عملیات پاسخی آشکار و مستفیم به حملات شهرک نشینان صهیونیست و ارتش رژیم اشغالگر علیه مقدسات ملت ما در شهر قدس است.

«عبداللطیف القانوع» سخنگوی دیگر حماس نیز ضمن تبریک عملیات نابلس آن را در راستای پاسخ طبیعی به جرایم رژیم اشغالگر، پشتیبانی از هموطنان فلسطینی در قدس و تداوم مقاومت مشروع ملت فلسطین در کرانه باختری توصیف کرد.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار