به روز شده در: ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۶
سرلشکر جعفری در همایش باقرالعلوم(ع):
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه به دلیل ملاحظاتی که در برخی عرصه‌ها از گذشته داریم مسئولین ما در خصوص عربستان حرفی نمی‌زدند، تاکید کرد: حالا که این حملات صورت گرفته باید این ملاحظات برداشته شود، امروز آل سعود در معرض اضمحلال و سقوط است.
کد خبر: ۴۵۵۱۷
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۲ - 27April 2015

عربستان خائن پا جا پای رژیم صهیونیستی می‌گذارد/ آل سعود در معرض سقوط است

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران صبح امروز در همایش باقرالعلوم(ع) که در دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله(عج) برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره)، شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت اسلامی اظهار داشت: پیشرفت علمی باید اسلامی باشد در صورتی که اینگونه نباشد فعالیتهای ما در مسیر انقلاب اسلامی قرار ندارد.

وی افزود: دغدغه مشترک همه پاسداران و مؤمنین انقلابی پیشرفت انقلاب اسلامی به سمت آرمانها و اهداف خود میباشد و یکی از عرصههای پاسداری از انقلاب اسلامی کمک به پیشبرد این اهداف است. سرلشکر جعفری خاطر نشان کرد: در این مقطع زمانی از حرکت انقلاب اسلامی عرصهای که برای پیشرفت و کمک به پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی میبایست دنبال کنیم جهاد علمی است.

وی دینی بودن و دینی ماندن، مردمی بودن، فراملی بودن و عدم وابستگی به شرق و غرب را از مهمترین ویژگیهای انقلاب اسلامی برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب دانست و اظهار داشت: دغدغه همه ما باید تلاش در جهت محقق ساختن پیش روندگی و پیش برندگی انقلاب اسلامی باشد.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی تنها محدود به عرصههای داخلی نمیشود گفت: بعد فراملی انقلاب اسلامی با هدف ایجاد تمدن اسلامی در کنار پرداختن به ابعاد داخلی دنبال میشود.

وی با برشمردن چالشها و مسائل پیش روی انقلاب اسلامی در طی ۴ دههٔ گذشته اظهار داشت: سلامت و امنیت دو الزام قطعی پیشرفت هر جامعهای است که ما به برکت خون شهدا از آنها عبور کردهایم اما این به معنی پایان کار نیست.

سرلشکر جعفری پیروزی انقلاب اسلامی، استقرار نظام و استحکام پایههای آن را مراحل اول و دوم انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: امروز نوبت شاخ و برگ یافتن و گسترش انقلاب اسلامی و رسیدن به تمدن اسلامی است که حرکت جهادی لازمه دستیابی به این اهداف والا به شمار میرود.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه جهاد واژهای عام است و تمامی عرصهها را شامل میشود گفت: حرکت جهادی در عرصههای سیاسی، اقتصادی، علمی و سایر حوزهها ما را به اهداف والای انقلاب اسلامی میرساند.

وی با بیان اینکه علوم ما باید اسلامی باشد ویژگیهای جهاد علمی را برشمرد و گفت: داشتن نیت خالص و حرکت در راه خدا، تلاش و سخت کوشی همچنین آگاهی داشتن نسبت به مخالفتها و موانع پیش رو از مهمترین ویژگیهای حرکت جهادی به شمار میرود.

سرلشکر جعفری با اشاره به سیستمها، نظامها و روشهایی که مانع توسعهٔ علم و پژوهش میشوند گفت: در حرکت جهادی میبایست این مخالفتها شناخته شده و با آنها مقابله شود و درصورتی که تلاشی در این راستا صورت نگیرد این حرکت جهاد گرانه محسوب نمیشود.

فرمانده کل سپاه با اشاره به ابعاد بیرونی و درونی انقلاب اسلامی اظهار داشت: بعد بیرونی انقلاب اسلامی به خوبی در حال پیشرفت است و موتور محرک آن در خارج از کشور استکبار ستیزی میباشد که نقش مردم در این عرصه مقاومت و ایستادگی در برابر زورگوییهای نظام سلطه است که خود جهادی خالصانه به شمار میرود.

وی افزود: امروز رشد و پیشرفت انقلاب اسلامی در خارج از کشور نتیجه راهبری و هدایت رهبر معظم انقلاب و ایستادگی مردم است که هر روز شاهد تقویت ابعاد انقلاب اسلامی نیز هستیم.

سرلشکر جعفری با تاکید بر اینکه امروز دشمنان ما هم به قدرت عظیم انقلاب اسلامی پی برده و تن دادهاند گفت: دشمنان ما امروز اقتدار انقلاب اسلامی را باور کردهاند.

فرمانده کل سپاه اظهار داشت: امروز عربستان خائن، دقیقاً پا جای پای اسرائیل و صهیونیست میگذارد با پیشرفت انقلاب اسلامی رفته رفته دست مخالفین رو میشود و دیگر کسی نمیتواند خود را پشت پرده نفاق پنهان کند.

وی تاکید کرد: امروز عربستان با بیشرمی و وقاحت، ملتی را که به دنبال نفی نظام سلطه است، بمباران و قتل عام میکنند.

سرلشکر جعفری با بیان اینکه به دلیل ملاحظاتی که در برخی عرصهها از گذشته داریم مسئولین ما در خصوص عربستان حرفی نمیزدند، تاکید کرد: حالا که این حملات صورت گرفته باید این ملاحظات برداشته شود، امروز آل سعود در معرض اضمحلال و سقوط است.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: موج اول انقلاب اسلامی موجب فروپاشی کمونیسم شد و موجهای بعدیان شاالله سقوط ظلمهای دیگر را در پی خواهد داشت.

سرلشکر جعفری با اظهار تأسف از اینکه برخی پیشرفت را بدون پسوند اسلامی بودن یا با الگوهای غربی میدانند گفت: این پیشرفت، پیشرفت ناقصی است.

وی همدلی ملتهای منطقه با انقلاب اسلامی را اتفاق بزرگی دانسته و تصریح کرد: چه کسی تصور میکرد که عراقی که روزی تحت سلطهٔ حاکمی جنایتکار بود امروز متحد و همدل ایران شود این بُعد بیرونی انقلاب است که میبایست ابعاد داخلی نیز به موازات بُعد بیرونی پیشرفت کند تا تحقق اسلامی محقق شود.

فرمانده کل سپاه در پایان با تقدیر از تلاش گران عرصه علم و پژوهش اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) با مدیریت دکتر اصلانی توفیقات ارزندهای را در عرصههای مدیریتی، علمی، پزشکی و فناوری سپاه و انقلاب اسلامی به دست آورده که جای تقدیر دارد.
 
انتهای پیام/
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
حمید رضایی
|
-
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
0
0
این حکومت کافر آل سعود که با تأسیس فرقهء خبیث وهابیت وبا هزینه های بی حساب سعی در جا انداختن این فرقهء منافق در میان امت اسلامی دارد و وقتیکه نتوانست با استدلال در این زمینه موفق شود با پولهای کلان وایجاد نفاق و طایفه گرایی تا حدودی با برخورداری از کمکهای فکری غرب وامریکا افسار عناصر بیسواد وافراطی را به دست گرفت ! وعده ای از دولتکهای حاشیهء خلیج فارس را با ایران هراسی باخود همراه کرد واگر جمهوری اسلامی صبوری به خرج دهد این احمق ها آنرا به حساب ترس میگذارند ومخصوصا که به فرمودهء رهبر الهی مان یک مشت جوان بی تجربه زمام امور این کشورهارا به دست گرفته اند
حمید رضایی
|
-
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
0
0
این حکومت کافر آل سعود که با تأسیس فرقهء خبیث وهابیت وبا هزینه های بی حساب سعی در جا انداختن این فرقهء منافق در میان امت اسلامی دارد و وقتیکه نتوانست با استدلال در این زمینه موفق شود با پولهای کلان وایجاد نفاق و طایفه گرایی تا حدودی با برخورداری از کمکهای فکری غرب وامریکا افسار عناصر بیسواد وافراطی را به دست گرفت ! وعده ای از دولتکهای حاشیهء خلیج فارس را با ایران هراسی باخود همراه کرد واگر جمهوری اسلامی صبوری به خرج دهد این احمق ها آنرا به حساب ترس میگذارند ومخصوصا که به فرمودهء رهبر الهی مان یک مشت جوان بی تجربه زمام امور این کشورهارا به دست گرفته اند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار