به روز شده در: ۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۷
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ سخنگوی ارشد نیرو‌های مسلح در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
سردار شکارچی گفت: نامزدهای ریاست جمهوری به هیچ عنوان مجاز نیستند که برای جذب رای به موضوعاتی مانند سرباز حرفه‌ای بپردازند.
کد خبر: ۴۵۸۶۴۵
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۸ - 29May 2021

کاندیدا‌های ریاست جمهوری مجاز نیستند به موضوع «سرباز حرفه‌ای» بپردازندسردار سرتیپ «ابوالفضل شکارچی» معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیرو‌های مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، درباره اینکه آیا کاندیدا‌های ریاست جمهوری مجاز هستند برای جذب رای به موضوعاتی مانند سرباز حرفه‌ای بپردازند، اظهار داشت: پرداختن به موضوع سرباز حرفه‌ای مستلزم کار کارشناسی در ستاد کل نیرو‌های مسلح است؛ به عبارت دیگر، هر آنچه در اقتدار دفاعی کشور اثر داشته باشد و بتواند از ظرفیت عظیم جوانان کشور استفاده کند و منافع جوانان را هم مد نظر داشته باشد، ستاد کل نیرو‌های مسلح به آن می‌پردازد.

سخنگوی ارشد نیرو‌های مسلح افزود: البته نتیجه این کار‌های کارشناسی به گونه‌ای خواهد بود که علاوه بر توجه به جوانان، آسیبی هم به امنیت و منافع ملی و قدرت بازدارندگی کشور وارد نمی‌شود؛ با این توضیح که تمام ملاحظاتی که درباره جوانان عزیز کشور وجود دارد نیز مد نظر قرار می‌گیرد.

سردار شکارچی تأکید کرد: کاندیدا‌های ریاست جمهوری به هیچ عنوان مجاز نیستند که برای جذب رای به موضوعاتی مانند سرباز حرفه‌ای بپردازند؛ آن‌ها می‌دانند که نباید بعضی کلیدواژه‌هایی که صرفاً کاربرد انتخاباتی دارد را استفاده کنند.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار