به روز شده در: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۱
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی:
حجت‌الاسلام عبدی گفت: مردم سالاری دینی و حضور مردم در صحنه‌های مختلف یکی از دستاورد‌های انقلاب اسلامی است که در طول این سال‌ها با برگزاری انتخابات‌های مختلف همواره تقویت شده و انقلاب اسلامی را در طول این سال‌ها برای رسیدن به اهداف و مقصد نهایی پشتیبانی کردند.
کد خبر: ۴۶۱۱۳۰
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۳ - 09June 2021

مردم سالاری دینی مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است

به گزارش دفاع‌پرس از اراک، حجت‌الاسلام «ماشاء الله عبدی» مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله ظهر امروز (چهارشنبه) در جمع پاسداران ستاد سپاه روح الله اظهار داشت: یکی از مسائلی که در انقلاب اسلامی همواره مهم بوده حضور مردم در صحنه است و اگر مردم در صحنه حضور داشته باشند خودشان میتوانند در سرنوشت خود اثرگذار باشند.

وی افزود: مردم سالاری دینی و حضور مردم در صحنه های مختلف یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است که در طول این سال ها با برگزاری انتخابات مختلف همواره تقویت شده و انقلاب اسلامی را در طول این سال ها برای رسیدن به اهداف و مقصد نهایی پشتیبانی کردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله گفت: عدم حضور مردم در صحنه یکی از بزرگترین تهدیدات جامعه محسوب می شود که نمونه های آن را در تاریخ به وضوح مشاهده کردیم و امت اسلام همواره از این مسئله ضربه خورده است.

وی بیان کرد: حضور مردم در صحنه خنثی کننده تهدیدات دشمنان است و آنچیزی که کار را تمام می کند میدان است و عرصه های نقش آفرینی در میدان متفاوت است و روزی ملت ایران در دفاع مقدس با حضور در میدان، تهدیدات دشمن را شکست می دهند و روزی ملت ایران در صحنه های دیگر توطئه های دشمنان را خنثی می کنند و امروز حضور ملت در صحنه انتخابات خنثی کننده فتنه ها و توطئه های دشمنان است.

عبدی ادامه داد: اگر روزی شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت در میدان دفاع از حرم نقش آفرینی کردند امروز این میدان در عرصه انتخابات است و همه ملت ایران می توانند در آن نقش آفرینی کنند.

وی اضافه کرد: پیروزی های جبهه مقاومت در منطقه و خصوصا موفقیت ملت مظلوم فلسطین درجنگ دوازده روزه بسیار امیدبخش است و موفقیت های جبهه اسلام در ۲۸ خرداد ماه تکمیل خواهد شد و برگ زرینی در تاریخ ملت می افزاید.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله خاطر نشان کرد: امروز ملت انقلابی ایران برای فتح قله های بلند و تحقق اهداف و آرمان های بلند انقلاب اسلامی نیازمند یک رئیس جمهور ولایتمدار، انقلابی و جهادی هستند و انتخابات ۲۸ خرداد ماه بزرگترین فرصت است که ملت باید برای انتخاب یک رئیس جمهور ساده زیست، مردمی و خدمتگذار در صحنه حاضر شوند.

انتهای پیام/ 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار