به روز شده در: ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۷
حضورحداکثری، اقتدار ملی/ مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه:
حجت‌الاسلام «احمدی» گفت: سردار بزرگ اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی گفتند جمهوری اسلامی ایران، حرم است و اکنون شرکت در انتخابات و هر رأی دفاع از حرم است و وظیفه ما لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب در شرکت در انتخابات است.
کد خبر: ۴۶۱۲۸۴
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۷ - 10June 2021

شرکت در انتخابات و هر رأی دفاع از حرم استبه گزارش دفاع‌پرس از کرمانشاه، حجت الاسلام «یوسف احمدی» مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه امروز در نشست روشنگری با بانوان کرمانشاهی با موضوع انتخابات ۲۸ خرداد، اظهار داشت: دوره کنونی یکی از حساس‌ترین دوره‌های انقلاب اسلامی ایران است و وظیفه سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه به عنوان نهاد زیر مجموعه مقام معظم رهبری در امور مساجد و هیئت‌های مذهبی تشویق مردم به مشارکت حداکثری است.

وی افزود: امام خمینی (ره) فرمودند ما ابهت غرب و شرق را درهم خواهیم شکست و با پیش بینی دقیق امام خمینی (ره) در اوایل انقلاب حکومت شوروی سقوط کرد و در انتخابات جاری رأی مردم و مشارکت آنان در انتخابات پشتوانه اقتدار ملی بوده و چشم مردم آزادی خواه منطقه و جهان به انتخابات ایران است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به تبلیغات منفی رسانه‌های معاند برای دلسرد کردن مردم جهت عدم شرکت در انتخابات ۲۸ خرداد تصریح کرد: دشمنان برنامه‌های خود را برای دلسرد کردن مردم برای عدم شرکت در انتخابات به بهانه بی تأثیری رأی دادن آغاز کرده و برنامه‌های خود را ساماندهی کرده‌اند.

احمدی تاکید کرد: وظیفه امروز آحاد مردم، نخبگان، روحانیت و افراد تأثیرگذار در بین مردم تشویق به مشارکت حداکثری است زیرا تأثیرات زیادی در اقتدار ملی و امنیت ملی دارد و امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب در تمام انتخابات‌ها دعوت به مشارکت حداکثری دارند.

وی خاطر نشان کرد: اندیشکده‌های آمریکایی در طول مدت انقلاب اسلامی ایران همواره رفتارهای مردم را تحلیل و پیش بینی می‌کنند مردم نسبت به انقلاب دلسرد شده‌اند اما در زمانی که دشمنان انتظار ندارند به صحنه می آیند و نقشه دشمنان را خنثی می‌کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه بیان کرد: سردار بزرگ اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی گفتند جمهوری اسلامی ایران، حرم است و اکنون شرکت در انتخابات و هر رأی دفاع از حرم است و وظیفه ما لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب در شرکت در انتخابات است.

احمدی اضافه کرد: عملکرد ضعیف برخی مسئولان سبب دلسردی مردم شده اما این عملکرد نباید مانع از حضور در پای صندوق‌های رأی شود زیرا سرنوشت چهار سال آینده و تغییر وضعیت موجود به رأی مردم وابسته است.

وی بیان کرد: ۵۰ درصد جامعه را زنان تشکیل می‌دهند و زنانی که با حضور از ابتدای انقلاب نقش بزرگی در پیروزی انقلاب داشته‌اند و این زنان و مادران فرزندان خود را در راه انقلاب فدا کردند و امروز به برکت خون شهدا انتخابات به صورت امن برگزار می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: توسط برخی افراد مطرح می‌شود اگر با غرب تعامل نکنیم جنگ خواهد شد به لطف اقتدار دفاعی آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و رهبر معظم انقلاب فرمودند جنگ نخواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار