به روز شده در: ۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۵
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ سردار سلامی:
فرمانده کل سپاه گفت: سپاه بر اساس تاکید‌های رهبر عظیم‌الشان انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا به کمک برادران عزیز خود در ناجا با بیش از ۱۳۰ هزار نفر از نیروهای بسیج و سپاه در برقراری امنیت انتخابات مشارکت دارند.
کد خبر: ۴۶۲۶۹۴
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۱ - 18June 2021

بیش از ۱۳۰ هزار نفر از نیروی‌های بسیج و سپاه در برقراری امنیت انتخابات مشارکت دارندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه در حاشیه نشست قرارگاه انتظامی امام علی (ع) (تامین نظم و امنیت انتخابات ۱۴۰۰) اظهار داشت: امروز ملت بزرگ ایران در حال خلق و آفرینش یک حماسه سیاسی جدیدی هستند و با مشارکت گسترده و باشکوه خود در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به همه آرزو‌ها و رویا‌های شوم دشمنان مشت محکمی خواهند زد.

وی ادامه داد: دشمن با مدل جنگ به نبرد و مقابله با این انتخابات پرداخته است از سویی مردم شریف و عزیز ایران اسلامی نیز هر رای خود را همچون یک موشک تلقی می‌کنند و دشمن را با آراء خود موشک‌باران خواهند کرد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین تاکید کرد: امنیت و سلامت یکی از ارکان مهم انتخابات در کشور است که توصیه ها، تاکید‌ها و فرمایش‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای عزیز نیز بیانگر این امر است.

وی خاطرنشان کرد: برادران ما در ناجا با همه استعداد و ظرفیت‌های ممکن در راستای برقراری نظم و امنیت برای انتخاباتی امن وارد عرصه شده اند؛ ما هم بر اساس تاکید‌های رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا به کمک برادران عزیز خود در ناجا با بیش از ۱۳۰ هزار نفر از نیروهای بسیج و همه فرماندهان سپاه استانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمده ایم، امید است که با برادران عزیز خود در ناجا بتوانیم امنیت دل انگیز و قابل قبول و آرامش را برای ملت عزیزمان ایران اسلامی فراهم کنیم.

سردار سلامی با بیان اینکه امیدواریم با همکاری هم در این جهاد، وظیفه سیاسی خود را در این یوم الله به خوبی انجام دهیم، گفت: از سردار حسین اشتری فرمانده ناجا و تمامی همکاران در ستاد که به صورت شبانه روزی در راستای برقراری امنیت در این لحظه‌های تاریخ ساز تلاش می‌کنند، تشکر می‌کنیم و خدا قوت می‌گوییم و آروزی سلامت و توفیق‌های روزافزون را برای این عزیزان در اجرای ماموریت‌های خطیری که دارند از خداوند متعال خواستاریم.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها