به روز شده در: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۳
روحانی:
رئیس جمهور گفت: تردید ندارم همه مردم چه آن‌هایی که رأی دادند و چه آن‌هایی رأی ندادند چه آن‌هایی که پای صندوق آمدند و چه آن‌هایی که پای صندوق نیامدند حامی رئیس جمهور منتخب خواهند بود.
کد خبر: ۴۶۲۸۸۴
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۶ - 19June 2021

همه مردم حامی رئیس جمهور منتخب هستندبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور امروز با حضور در دفتر حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در قوه قضائیه و دیدار با رئیس جمهور منتخب، انتخاب وی با رأی ملت را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد در دولت جدید کشور به بهترین شکل اداره شود.

وی با بیان اینکه مسئولیت سنگینی بر دوش ایشان قرار گرفته است، گفت: از خداوند برای رئیس جمهور منتخب مردم توفیق می‌خواهم تا به بهترین وجه مسئولیت خودشان را انجام دهند.

رئیس جمهور همچنین با قدردانی از دست اندرکاران انتخابات، اظهار داشت: از همه آن‌هایی که شور انتخاباتی را آفریدند از کاندیداها، صدا و سیما، فضای مجازی، ستاد‌ها و همه آن‌هایی که این انتخابات را به خوبی اجرا کردند اعم از وزارت کشور، شورای نگهبان، نظار، هیأت‌های اجرایی، همه آن‌هایی که امنیت و سلامت انتخابات را به خوبی تأمین کردند و پروتکل‌های مربوط به سلامت را مورد توجه قرار دادند تشکر و سپاسگزاری می‌کنم.

روحانی با بیان اینکه از امروز تا ۴۵ روز دیگر که باید این مسئولیت در اختیار دولت جدید قرار بگیرد و رئیس جمهور منتخب رسماً مسئولیت‌های کشور را بر عهده بگیرد، کاملاً در کنار ایشان هستیم، گفت: از امروز برای هر همکاری، همراهی و اقدام که برای کشور لازم است آماده‌ایم.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: در روز‌های پیش رو هر لحظه و ساعت که لازم باشد اعضای دولت آماده همکاری هستند برای اینکه دوران انتقالی به خوبی سپری شود و رئیس جمهور منتخب بتواند کابینه خودش را تا پایان وقت مقرر آماده کند و با رای اعتماد از مجلس فعالیت خود را آغاز کند.

وی با ابراز خوشحالی از اینکه مردم به ندای قانون، وجدان و مصالح کشور گوش دادند و بدون توجه به بدخواهان و دشمنان نظام با صندوق قهر نکردند و انتخابات باشکوهی رقم زدند، گفت: امیدواریم برادر بسیار عزیزم جناب آقای رئیسی بار مسئولیت اجرای کشور که سنگین‌ترین بار در میان قوا بوده و به دوش ایشان گذاشته شده را به بهترین وجه به مقصد برساند.

رئیس جمهور تاکید کرد: تردید ندارم همه مردم چه آن‌هایی که رأی دادند و چه آن‌هایی رأی ندادند چه آن‌هایی که پای صندوق آمدند و چه آن‌هایی که پای صندوق نیامدند حامی رئیس جمهور منتخب خواهند بود، گفت: از روز ۱۲ مرداد جناب آقای رئیسی رئیس جمهور همه مردم هستند و شک ندارم که همه مردم از دولت قانونی ایشان حمایت خواهند کرد تا منافع و مصالح‌شان به بهترین وجه اجرایی و عملیاتی شود.

انتهای پیام/ ۳۵۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار