به روز شده در: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۴
سوریه با شدیدترین لحن اقدامات تل آویو علیه مسجدالاقصی و نمازگزاران فلسطینی را محکوم کرد و از کشور‌های جهان و سازمان ملل خواست که به تل آویو برای دست برداشتن از این اقدامات فشار بیاورند.
کد خبر: ۴۶۸۰۰۸
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۸ - 21July 2021

واکنش دمشق به اقدامات تل آویو علیه نمازگزاران فلسطینیبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، دمشق با شدیدترین لحن اقدامات رژیم صهیونیستی علیه مسجدالاقصی و نمازگزاران فلسطینی را محکوم کرد.

وزارت خارجه سوریه در بیانیه‌ای ضمن درخواست از کشور‌های جهان و سازمان ملل برای پایان دادن به این اقدامات شرم آور وغیر انسانی رژیم صهیونیستی، اعلام کرد: در ماه‌های گذشته به ویژه هفته‌های اخیر شهرک نشینان صهیونیست علیه ملت فلسطینی در مناطقی از فلسطین اشغالی به ویژه در قدس دست تعدی‌های بی سابقه زدند.

در این بیانیه آمده است: کابینه رژیم صهیونیستی طی روز‌های اخیر به صهیونیست‌ها اجازه داد تا به مسجد اقصی حمله کرده و نماز گزاران را مورد تعدی قرار دهند.

سوریه این اقدامات تجاوز کارانه رژیم صهیونیستی علیه مسجد الاقصی و نماذگراران فلسطینی را اقدام غیراخلاقی توصیف کرد که چهره واقعی این رژیم را آشکار می‌سازد.

وزارت خارجه سوریه تاکید کرد: همچنین این اقدامات نقض هویت تاریخی و قانونی مسجد اقصی به شمار می‌رود.

دمشق در پایان از کشور‌های جهان و سازمان ملل و شورای امنیت خواست که به رژیم صهیونیستی برای دست برداشتن از این اقدامات فشار وارد کنند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار