به روز شده در: ۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۹
سردار اشتری:
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به وقایع اخیر در استان خوزستان گفت: مردم صف خود را از آشوبگران جدا کردند و ما هم اجازه نمی‌دهیم عده‌ای فرصت طلب فضا را ناامن و موج سواری کنند.
کد خبر: ۴۶۸۰۷۴
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۲ - 22July 2021

خوزستانی‌ها صف خود را از آشوبگران جدا کردندبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، دقایقی پیش، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی ضمن ارتباط ویدئوکنفرانسی با قرارگاه انتظامی امام علی (ع) در استان خوزستان، وضعیت انتظامی ـ امنیتی استان را رصد و بررسی و تدابیر و رهنمود‌های لازم را ابلاغ کرد.

فرمانده نیروی انتظامی در این ارتباط ویدئو کنفرانسی با درود و رحمت بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، مدافعان حریم نظم و امنیت و با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدافع امنیت ستواندوم ضرغام پرست که در جریان ناآرامی‌های اخیر در استان خوزستان، توسط معاندان کور دل و اشرار مسلح به فیض شهادت رسید، اظهار داشت: شهادت همکار عزیز، مدافع وطن و امنیت ستواندوم ضرغام پرست را به ملت شریف ایران اسلامی، خانواده بزرگ نیروی انتظامی و بیت مکرم این شهید بزرگوار، تبریک و تسلیت عرض می‌کنم و به همه نیرو‌های خدوم و مجاهد پلیس خدا قوت عرض می‌کنم.

تاکید بر حفظ آرامش و امنیت در خوزستان مقاوم

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به رویکرد ناجا در جدا سازی صف مردم از آشوبگران و اغتشاشگران بیان کرد: مردم غیور خوزستان همواره اثبات کرده اند که صف شان از معاندین جدا بوده و اجازه نخواهند داد گروه‌های وابسته به بیگانگان، امنیت و آرامش خوزستان مقاوم را به مخاطره اندازند، نیروی انتظامی اجازه نمی‌دهند عده‌ای فرصت طلب فضا را ناامن کنند.

آمادگی همه جانبه پلیس

سردار اشتری با اشاره به آمادگی کامل پلیس در صیانت از امنیت و آرامش مردم استان خوزستان مطرح کرد: سیاست و رویکرد نیروی انتظامی در فضای امروز استان خوزستان، آرام سازی است و برای تحقق این مهم از ظرفیت‌های خود، بهره برداری حداکثری می‌بریم.

موج سواری ضد انقلاب از مطالبه مردمی

وی با اشاره به موج سواری ضد انقلاب، منافقان کوردل و اشرار فرصت طلب از مطالبه به حق مردم یادآور شد: عوامل مزدور بیگانه، منافقین کوردل و معاندین بدانندکه خط قرمز نیروی انتظامی؛ حفظ و ثبات امنیت پایدار، صیانت از بیت المال، کیان و اموال مردم است؛ پلیس هوشیار است و بسیاری از این عوامل شرور و معاند که جز تخریب اموال عمومی و برهم زدن امنیت، هدفی ندارند، شناسایی شده اند.

هشدار به متجاوزان حریم امنیت

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه نیرو‌های پلیس از مردم و در کنار مردم هستند، مطرح کرد: در جریان وقایع اخیر در استان خوزستان، نیرو‌های پلیس مقتدرانه، هوشمندانه و توام با خویشتنداری اقدام و عمل کردند؛ البته که در مقابل متجاوزان به حریم امنیت مردم لحظه‌ای درنگ و کوتاهی نمی‌کنیم.

اشراف اطلاعاتی پلیس توام با سرعت عمل

وی با اشاره به اشراف اطلاعاتی توام با سرعت عمل پلیس خاطرنشان کرد: مسببین در نا آرامی‌ها و آشوب‌های خیابانی که در پی تخریب اموال عمومی و مردمی هستد، در رصد پلیس هستند و بدانند که به سزای اعمالشان خواهند رسید.

قدردانی از همکاری مردم با پلیس

سردار اشتری با قدردانی از همکاری مردم با فرزندان خود در نیروی انتظامی تاکید کرد: مردم هم می‌دانند که ما برای امنیت شان تا پای جان پیش می‌رویم و سند این ادعا تقدیم شهدایی، چون شهید ضرغام پرست هاست و قطعا این مردم مراتب قدرشناسی خود را از حافظان امنیت، فردا، در مراسم تشییع پیکرپاک این شهید به نمایش خواهند گذاشت.

تقدیر از تلاش ایثارگرانه نیرو‌های پلیس

وی از تلاش «ایثارگرانه» و «فداکارانه» آحاد فرماندهان، افسران و نیرو‌های پلیس در پاسداری از حریم امنیت مردم استان خوزستان قدردانی کرد.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار