به روز شده در: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۹
مسئول نشر آثار مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان یزد خبر داد؛
حجت‌الاسلام «خسروی‌راد» از آغاز ثبت خاطرات حجت‌الاسلام «دشتی» از روحانیون ایثارگر یزدی، توسط سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان یزد خبر داد.
کد خبر: ۴۷۰۴۲۸
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۶ - 07August 2021

حجت‌الاسلام «محمدهادی خسروی‌راد» مسئول نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان یزد، در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس اظهار داشت: سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان یزد در راستای ثبت و نگهداری خاطرات ایثارگران، مصاحبه با حجت‌الاسلام «علی دشتی» از روحانیون ایثارگر یزدی را در دستور کار قرار داده است.

خاطرات حجت‌الاسلام «علی دشتی» روحانی ایثارگر یزدی ثبت می‌شود

وی افزود: حجت‌الاسلام دشتی متولد سال ۱۳۳۷ بوده و از قبل انقلاب به‌دعوت آیت‌الله شهید «صدوقی» در روستا‌های یزد مشغول فعالیت تبلیغی می‌شود و سپس همراه با روز خروشان قیام ملت در حوادث انقلاب و بعد از پیروزی انقلاب، به‌سهم خود نقش‌آفرینی می‌کند.

خسروری‌راد با اشاره به سابقه رزمندگی حجت‌الاسلام دشتی ادامه داد: وی بیش از یک سال سابقه رزمندگی دارد که بخشی از آن را در مناطق شمال‌غرب و بخشی دیگر را در مناطق عملیاتی جنوب حضور داشته است.

مسئول نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان یزد تصریح کرد: بیشتر فعالیت‌های این روحانی ایثارگر در جهاد سازندگی بوده و بار‌ها از این طریق به جبهه‌ها اعزام شده است.

وی با بیان اینکه این روحانی ایثارگر سابقه همکاری با سپاه و نهضت سوادآموزی را نیز در پرونده خود دارد، اذعان داشت: تاکنون سه جلسه مصاحبه با حجت‌الاسلام دشتی توسط «محمدمهدی روح‌پرور» صورت گرفته است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار