وزیر دفاع:

داعش توان تهدید مرزهای ایران را ندارد/ هر حرکتی را از طرف این گروهک، پیش از آغاز خنثی می کنیم

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: گروهک تروریستی داعش توان و ظرفیت تهدید کردن مرزهای ایران را ندارد و ما این گروهک را تهدیدی برای خود تلقی نمی کنیم.
کد خبر: ۴۷۴۰۴
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۸ - 29May 2015

داعش توان تهدید مرزهای ایران را ندارد/ هر حرکتی را از طرف این گروهک، پیش از آغاز خنثی می کنیم

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس به نقل از پایگاه اطلاعرسانی وزارت دفاع، سردار سرتیپ پاسدار دکتر حسین دهقان در حاشیه افتتاح مرحله دوم مسجد النبی(ص) شهر قشم افزود: جامعه ایرانی نیز پذیرای حضور نیروهای گروهک تروریستی داعش نیست.

وی تاکید کرد: بطور قطع توان نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی ایران در حدی است که می تواند هر حرکتی را از طرف این گروهک پیش از آغاز خنثی کند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: هر حرکت گروهک تروریستی داعش توسط نیروهای امنیتی ایران رصد می شود.

سردار دهقان با بیان اینکه اگر گروهک تروریستی داعش توان انجام حرکتی علیه امنیت ایران را داشت تاکنون اقدام های خود را آغاز کرده بود، افزود: اما توانمندی نیروهای نظامی، امنیت و انتظامی ایران سد راه تحرکات آنهاست.

وی تاکید کرد: آنچه برای ما مهم است تامین امنیت مرزهای کشور است که با توانمندی، ظرفیت بالا و آمادگی نیروهای داخلی این مهم به بهترین شکل ممکن تامین شده است.

وی اضافه کرد: بطور قطع نیروهای نظامی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران هر حرکت تهدید کننده امنیت کشور را جواب سختی خواهند داد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان بعد از ظهر امروز با هدف بازدید از چند طرح و افتتاح از مرحله دوم مسجد النبی(ص) وارد جزیره قشم شد و مورد استقبال استاندار هرمزگان و مسوولان محلی این شهرستان قرار گرفت.

در حاشیه افتتاح مرحله دو مسجدالنبی(ص) عملیات ساخت مرحله سوم این مسجد نیز توسط وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح آغاز شد.

قشم به عنوان بزرگترین جزیره جمهوری اسلامی ایران در خلیج فارس با یک هزار و 500 کیلومتر مربع مساحت و بیش از 100 هزار نفر جمعیت در 22 مایلی جنوب بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار