به روز شده در: ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۳
چند فلسطینی به سمت نظامیان صهیونیست در غرب شهر جنین تیراندازی کردند. صهیونیست‌ها در پی اسرای فراری بودند.
کد خبر: ۴۷۶۸۳۱
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۴ - 11September 2021

تیراندازی فلسطینیان به سمت نظامیان صهیونیست در کرانه باختریبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، منابع خبری فلسطینی از درگیری نظامیان صهیونیست با غیر نظامیان فلسطین در کرانه باختری خبر می‌دهند.

خبرگزاری سما خبر داد که در روستای «العرقه» واقع در غرب شهر جنین در کرانه باختری، غیرنظامیان فلسطینی به سمت نظامیان اشغالگر صهیونیست تیراندازی کردند.

منابع حاضر در این منطقه خبر دادند که این نظامیان صهیونیست در پی اسرای فراری بودند که جوانان فلسطینی به سمت آنان تیراندازی کردند.

منابع محلی نیز خبر دادند که جوانان فلسطینی در نزدیکی اردوگاه «عقبه جبر» در «اریحا» با نظامیان صهیونیست درگیر شدند و صهیونیست‌ها نیز به سمت آنان تیراندازی کردند.

نظامیان صهیونیست همچنین سه جوان فلسطینی را در جریان درگیری در اردوگاه «العروب» در الخلیل بازداشت کردند.

منابع محلی حاضر در «قلقیلیة» نیز خبر دادند که در جریان درگیری نظامیان صهیونیست با جوانان فلسطینی در نزدیکی ورودی شهرک «عزون»، صهیونیست‌ها به سمت فلسطینیان تیراندازی کردند.

شش اسیر فلسطینی هفته گذشته موفق شدند از طریق حفر تونل در زندان فوق المنیتی جلبوع واقع در شمال فلسطین اشغالی، از زندان فرار کنند.

رژیم صهیونیستی از هفته گذشته جستجو برای پیدا کردن این اسرا را آغاز کرده بود و روز جمعه (دیروز) دو تن از این اسرا را بازداشت کرد و رسانه‌های این رژیم صبح امروز (شنبه) نیز از بازداشت دو اسیر فراری فلسطینی دیگر خبر دادند و بنابراین تاکنون چهار اسیر از مجموع شش اسیر فراری بازداشت شده‌اند.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها