به روز شده در: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۶
رئیس جمهور خطاب به مدرس خیابانی:
حجت‌الاسلام رئیسی در حکم استاندار سیستان و بلوچستان خطاب به مدرس خیابانی نوشت: امید است با روحیه انقلابی، فساد ستیزی و اهتمام به مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در گره‎‌گشایی از مشکلات مردم استان، تحقق عدالت و رفع فقر و تبعیض کوشا باشید.
کد خبر: ۴۷۷۴۴۰
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۳ - 14September 2021

رییسی: استاندار گره‌گشایی مشکلات مردم سیستان و بلوچستان باشدبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام رئیسی  رییس جمهور در حکم استاندار سیستان و بلوچستان خطاب به مدرس خیابانی نوشت: امید است با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی، پاکدستی، فساد ستیزی و اهتمام به مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در گره گشایی از مشکلات مردم استان، تحقق عدالت و رفع فقر و تبعیض کوشا باشید.

حسین مدرس خیابانی با پیشنهاد وزیر کشور و به استناد مصوبه جلسه هیأت وزیران، به سمت استاندار سیستان و بلوچستان منصوب شد.

رئیس جمهور در حکمی که به همین منظور صادر شد، خطاب به حسین مدرس خیابانی آورده است: با توجه به پیشنهاد وزیر کشور و به استناد مصوبه جلسه مورخ ۱۴۰۰/۶/۲۱ هیات وزیران، نظر به تجارب ارزنده و سوابق اجرایی جناب عالی به موجب این حکم به سمت استاندار سیستان و بلوچستان منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی، پاکدستی، فساد ستیزی و اهتمام به مفاد «عهدنامه مدیران دولت مردمی» در گره گشایی از مشکلات مردم استان، تحقق «عدالت» و رفع «فقر و تبعیض» کوشا باشید و در حفظ و ارتقای وحدت و انسجام بین اقوام و مذاهب مختلف، توسعه زیرساخت‌های استان با استفاده از ظرفیت منابع انسانی مستعد و کارآمد استان بالاخص جوانان و تعامل بایسته با کلیه دستگاه‌های اجرایی، نهاد‌های انقلاب اسلامی و نیرو‌های نظامی و انتظامی و تامین امنیت و آبادانی استان تلاش مجدانه داشته باشید.

توفیقات آن جناب در انجام وظایف محوله، خدمت رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار