به روز شده در: ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۵
سردار «اشتری»:
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: دستاورد‌های نیروی انتظامی در شش ماه نخست امسال نسبت به سال گذشته افزایش داشته و این نتیجه پایش پهپادی و کنترل بیشتر مسیر ترانزیت مواد مخدر در کویر است.
کد خبر: ۴۸۴۷۷۹
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱ - 20October 2021

به گزارش دفاع‌پرس از یزد، سردار سرتیپ پاسدار «حسین اشتری» فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز (چهارشنبه) به منظور جلسه مشترک با فرماندهان انتظامی استان‌های خراسان رضوی، کرمان، سیستان و بلوچستان، اصفهان و یزد و بازدید از دستاورد‌های ناجا در استان یزد، وارد این استان شد.

دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و بازدید از محموله‌های کشف‌شده انواع مواد مخدر از جمله برنامه‌های فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در استان یزد است.

اشتری برگزاری جلسه مشترک با فرماندهان انتظامی استان‌های کویری را از جمله شاخص‌ترین برنامه‌های خود در سفر به یزد دانست و اظهار داشت: تقویت بیش از پیش امنیت کویر کشور مهم‌ترین محور جلسه امروز به میزبانی استان یزد است.

وی افزود: استان یزد وظیفه سنگین مبارزه با ترانزیت مواد مخدر و تردد خودرو‌های حامل مواد افیونی از شرق کشور را برعهده دارد که برخورد جدی با این مساله نیازمند برنامه ریزی جدی‌تر است.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی بر لزوم برنامه‌ریزی بهتر بین استان‌ها به ویژه منطقه کویری کشور برای شناسایی باند‌های مواد مخدر تأکید کرد و ادامه داد: پایش پهپادی و کنترل بیشتر مسیر ترانزیت مواد مخدر نقش مهمی در مقابله گسترده و مبارزه همه جانبه‌تر با سوداگران مرگ ایفا می‌کند.

وی استفاده از تجهیزات روز و پایش مستمر تصویری کویر را عامل جدی افزایش دستاورد‌های ناجا خصوصا در شش ماه گذشته عنوان کرد و خاطرنشان کرد: هوشمندسازی پلیس از رویکرد‌های جدی نیروی انتظامی است؛ زیرا هر اندازه که خدمات پلیس هوشمندسازی و از طریق فناوری روز ارائه شود، قطعاً خدماتی بهتر، به موقع‌تر و دقیق‌تر ارائه می‌شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار