به روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۱
فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ:
سردار حسن‌‎زاده با بیان اینکه امروز مکتب و تفکر بسیجی جهانی شده است، گفت: فلسفه وجودی بسیج رفع تهدیدات و تبدیل آن‌ها به فرصت‌ها است.
کد خبر: ۴۹۰۱۷۱
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵ - 21November 2021

امروز بسیج کلید حل مشکلات کشور و جهان اسلام شد/ فلسفه وحودی بسیج رفع تهدیدات و تبدیل آن‌ها به فرصت‌ها استبه گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، سردار حسن حسن‌‎زاده فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ صبح امروز (یکشنبه) با حضور در صحن شورای اسلامی‌شهر تهران ضمن گرامی‌داشت هفته بسیج، اظهار داشت: امروز همه دنیا به برکات تشکیل شجره طیبه بسیج شهادت می‌دهند و بسیج، کلید حل مشکلات کشور و جهان اسلام شد.

وی ادامه داد: تمام مردم، مسئولین و فرماندهان ما مکلف به تقویت بسیج و تفکر بسیجی هستند.

سردار حسن‌زاده با بیان اینکه در دوران مختلف مدیریت ماشینی، سیستمی و ... آمدند و دوران درخشان و افولی داشتند، گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) فرمان تشکیل بسیج را دادند و  بسیج توانسته امروز مشکلات را در کمترین زمان و هزینه برطرف کند.

وی افزود: برخی‌ها القا کردند که مکتب بسیج فقط در زمان دفاع مقدس کارایی دارد، اما امروز می‌بینیم امروز مکتب و تفکر بسیجی جهانی شده است.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: «بسیج تشکیل شد تا تهدیدات را به فرصت‌ها تبدیل کند»، گفت: فلسفه وحودی بسیج رفع تهدیدات و تبدیل آن‌ها به فرصت‌ها است.

وی گفت: امام فرمودند: «بسیج از تفکر ناب انقلابی و اسلامی بیرون آمده است؛ در هیچ جای دنیا مکتبی همچون بسیج وجود ندارد.» امروز بزرگترین شبکه فرهنگی، اجتماعی و نظامی را در اختیار داریم، هم‌اکنون دو هزار و ۵۰۰ پایگاه بسیج، پنج هزار واحد بسیج قشری و دو هزار و ۴۰۰ گروه جهادی در تهران در حال فعالیت هستند.

سردار حسن‌زاده افزود: تقویت تفکر بسیجی یعنی تبدیل تهدیدات به فرصت‌ها و دور کردن چشم طمع بدخواهان و دشمنان از میهن و انقلاب اسلامی و تقویت بسیج یک تکلیف است که همه باید به آن توحه داشته باشند.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ با بیان اینکه امروز تفکر بسیجی در مدیریت ملی و شهری می‌درخشد، گفت: باید همه طعم شیرین مدیریت انقلابی، جهادی و بسیجی را بچشند و ملت و مردم ما باید کارآمدی یک تفکر اصیل بسیجی را ببینند.

وی حاطرنشان کرد: امروز شهردار تهران به خوبی بر مشکلات تمرکز کرده است؛ باید روابط بین شهرداری و مردم تهران در راستای برقراری عدالت ایجاد شود.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ با بیان اینکه در بسیج با توجه به تجربیاتی که وجود دارد آمادگی داریم در کنار شهرداری تهران به مردم خدمت‌رسانی کنیم اظهار داشت: بسیج آمادگی دارد در کاهش آسیب‌های اجتماعی، توزیع عادلانه خدمات اجتماعی و شهری، احیا و افزایش اعتماد مردم، تقویت شاخص‌های سبک زندگی ایرانی اسلامی، ارتقا سطح سرمایه‌های اجتماعی برای رفع آسیب‌ها، توجه ویژه به ورزش عمومی و پیاده سازی طرح جامع و فراگیر محله اسلامی برای رسیدن به جامعه اسلامی در کنار شهرداری باشد.

وی گفت: طرح بسیج ملی شهید سلیمانی علی‌رغم مخالفت‌هایی که وجود داشت توانست در مقاله با کرونا موفق عمل کند و در مرحله اول در کمتر از سه هفته برای اولین بار در حوزه بهداشت و پیشگیری پیشی گرفت و در حوزه غربالگری بهترین عملکرد را داشتیم.

سردار حسن‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: در مرحله دوم و در ۴۵ روز با اجرای طرح شهید سلیمانی توانستیم در کاهش آمار مبتلایان و فوتی‌ها اثرگذار باشیم و مشکلات زیادی را برطرف کنیم.

انتهای پیام/241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها