به روز شده در: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۷
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع:
حجت الاسلام آقاجانپور با بیان اینکه نظام سلطه از توانمندی دفاعی کشورمان هراس دارد، گفت: نظام سلطه استقلال و پایداری ملت ایران را نمی‌خواهد، آنها به دنبال ایجاد وابستگی سیاسی، فرهنگی و اقتصادی کشور ما هستند.
کد خبر: ۴۹۰۹۶۴
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۴ - 24November 2021

هراس نظام سلطه از توانمندی دفاعی کشور/ بسیجیان پرجمدار انقلاب اسلامی هستندبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، گردهمایی بزرگ بسیجیان وزارت دفاع با حضور سردار «مهدی فرحی» جانشین وزیر دفاع و حجت الاسلام والمسلمین آقاجانپور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع بعد از ظهر امروز در ورزشگاه شهید عرب ورامینی، سازمان صنایع دفاع برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانپور در این مراسم طی سخنانی اظهار داشت: در سالروز فرمان الهی امام خمینی (ره) برای تشکیل بسیج مستضعفین هستیم، روزی که ایشان دستور تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی را صادر کردند. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا نیاز به ارتش ۲۰ میلیونی داریم، این ارتش و بسیج عمومی برای دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع دلیل تشکیل بسیج را ارتقاء توانمندی دفاعی کشور دانست و گفت: ما باید بدانیم که اگر می‌خواهیم این کشور در امنیت کامل باشد، باید قوی شویم.

حجت الاسلام آقاجانپور با بیان اینکه دشمن ما نظام سلطه و استکبار جهانی است، گفت: جوانان ما بدانند که قبل از پیروزی انقلاب اسلامی آمریکا بر کشور ما حاکم بود و آنها بودند که شاه را به‌عنوان غلام حلقه به گوش برای کشور خود انتخاب کردند و برای ما نخست وزیر و وزرا را انتخاب می‌کردند و بر مبادلات سیاسی و اقتصادی ما حاکم بودند.

وی با اشاره به توانمندی‌های کشور در حوزه ساخت تجهیزات دفاعی گفت: امروز خوشبختانه به برکت انقلاب اسلامی توانستیم در حوزه ساخت تجهیزات مختلف از جمله تجهیزات هوایی به دستاوردهای بسیاری دست بیابیم؛ این در حالی است که پیش از انقلاب اسلامی به هیچ عنوان اجازه نمی‌دادند که ایرانی‌ها به این تجهیزات حتی دست بزنند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع گفت: نظام سلطه استقلال و پایداری ملت ایران را نمی‌خواهد، آنها به دنبال ایجاد وابستگی سیاسی، فرهنگی و اقتصادی کشور ما هستند و بر همین اساس است که دیگر کشورها را تهدید می‌کند تا آنها را مجبور کنند که با ایران ارتباط نداشته باشند و حتی در حوزه‌های پزشکی نیز کشور ما را تحریم می کنند تا حتی دارو برای بیماریهای خاص وارد کشور ما نشود.

وی ادامه داد: برخی می‌گویند چرا با کشورهای اروپایی و آمریکایی ارتباط برقرار نمی‌کنیم، این افراد باید بدانند که آنها می‌خواهند با تسلط بر ما اراده خود را بر کشور، نظام و ملت ما تحمیل کنند، اما ملت ما عزم و اراده دارد که روی پای خود بایستد و این عزم را در حوزه دفاعی ثابت کرده است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با اشاره به توافق هسته‌ای و محدودیت‌های به وجود آمده بر اساس این توافق گفت: اگر روزی وادادگان راضی شده بودن غنی سازی محدود به ۵ درصد باشد، اما ما امروز می‌گوییم که توان غنی سازی ۶۰ درصد را هم داریم و به همین دلیل است که رژیم صهیونیستی و عوامل آن دانشمندان هسته‌ای ما مانند شهید فخری‌زاده را ترور می‌کنند، آنها می‌خواهند که علم و دانش در اختیار آنها باشد و ما وابسته آنها باشیم.

وی هدف بسیج را ایجاد شرایط حیات طیبه در جامعه دانست و گفت: بسیجیان باید سلامت جامعه را ایجاد کنند و با وجود بسیجیان نباید فساد و مشکلات عفاف و حجاب داشته باشیم. بسیجیان باید پرچم این انقلاب را به دست ولی عصر عج الله تعالی فرجه الشریف برسانند و در عصر ظهور نقش آفرینی کنند.

انتهای پیام/221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار