به روز شده در: ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۶
نماینده ایران در واکنش به اتهامات بی اساس نماینده رژیم صهیونیستی در نشست شورای حکام گفت: موعظه اسرائیل در مورد اهمیت عدم اشاعه و سیستم پادمان مانند موعظه رئیس یک گروه مافیا در مورد اهمیت قوانین مبارزه علیه جرائم سازمان یافته است.
کد خبر: ۴۹۱۱۷۷
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۴ - 25November 2021

واکنش قاطع نماینده ایران به اتهامات رژیم صهیونیستی در نشست شورای حکام آژانسبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، در جریان برگزاری نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در مورد اجرای برجام توسط ایران، نماینده رژیم صهیونیستی اتهامات و ادعا‌های بی اساسی را مطرح کرد که در پاسخ، محمدرضا غائبی، سرپرست نمایندگی دائم کشورمان در وین با اشاره به اینکه این اولین بار نیست که نماینده رژیم اسرائیل با ارائه یک داستان ساختگی طولانی و کسل کننده در مورد فعالیت‌های صلح آمیز هسته‌ای ایران، وقت ارزشمند شورای حکام را می‌گیرد، اظهار داشت: نماینده این رژیم این بار سعی کرد به خیال خودش با نامگذاری جدید برای داستان تکراری خود به عنوان «صدای سکوت» آن را کمتر خسته کننده کند، که مجددا موفق نشد.

وی افزود: بهتر و جالب‌تر این بود که وی داستان واقعی صدای سکوت خود را در قبال جنایات وحشیانه این رژیم در منطقه، برنامه هسته‌ای مخفی و بمب‌های هسته‌ای رژیم اسرائیل یا ماجرای هدف‌گیری و حملات تروریستی علیه تأسیسات هسته‌ای صلح آمیز یا ترور دانشمندان هسته‌ای سایر کشور‌ها برای ما تعریف می‌کرد.

این دیپلمات کشورمان در ادامه با مضحکانه خواندن این موضوع که رژیم اسرائیل که طرف هیچ معاهده خلع سلاحی و کنترل تسلیحاتی نبوده و حاضر نیست تمامی تاسیسات و فعالیت‌های هسته‌ای خود را تحت موافقتنامه‌های پادمان‌های آژانس قرار دهد، افزود: این رژیم چنان گستاخ شده است که واقعیت‌ها را دستکاری کرده و سایر اعضای ان. پی. تی را موعظه کند.

غائبی افزود: موعظه اسرائیل در مورد اهمیت عدم اشاعه و سیستم پادمان مانند موعظه رئیس یک گروه مافیا در مورد اهمیت قوانین مبارزه علیه جرائم سازمان یافته است.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار