به روز شده در: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۹
رئیس دفتر مقام معظم رهبری:
حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی گفت: حجت‌الاسلام موسی‌پور می‌تواند منشاء خدمات بسیاری باشد و آثار ارزشمند دوران حضور آیت‌الله جنتی در شورای هماهنگی تبلیغات را ادامه دهد.
کد خبر: ۴۹۲۹۰۶
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸ - 05December 2021

آثار ارزشمند دوران آیت‌الله جنتی در شورای هماهنگی ادامه یابدبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام محمدی‌گلپایگانی رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی در آئین تکریم و معارفه ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، بعد از قرائت متن حکم انتصاب رهبر انقلاب برای حجت‌الاسلام محمدحسین موسی‌پور به‌عنوان ریاست جدید شورا، گفت: من از حجت‌الاسلام موسی‌پور شناخت قدیمی دارم، او آشنا به مسائل و فردی خبیر است؛ به ویژه عملکرد او در دوران استانداری قم که حساسیت‌های بسیاری دارد. عملکرد ایشان در دوران استانداری رضایت‌بخش و با رضایت همگان همراه بود.

وی تصریح کرد: آقای موسی‌پور اولین روحانی در سمت استانداری بودند که در قم فعالیت کردند و در طول سه سال در این جایگاه فعالیت‌های فراوانی داشته و همه اقشار از ایشان راضی بودند.

حجت‌الاسلام محمدی گلپگایگانی افزود: موسی‌پور تاکنون منشاء اثرات و خیر بسیاری بوده و در دوران فعالیت خود بیش از یازده مسئولیت متفاوت داشته و من مطمئنم با توجه به اطمینانی که رهبر انقلاب به او دارند، در این مسئولیت نیز موفق خواهند بود.

وی همچنین بیان کرد: دیروز که خدمت مقام معظم رهبری بودم ایشان فرمودند آقای موسی‌پور نماینده من نیز در شورا هستند، این عنوان ویژه که رهبر انقلاب به آقای موسی پور دادند نشان از شایستگی اوست و بار مسئولیت سنگینی بر دوش وی خواهد بود.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در پایان گفت: با توجه به اخلاصی که در آقای موسی‌پور سراغ دارم، معتقدم می‌تواند منشا خدمات بسیاری باشد و آثار ارزشمند دوران حضور آیت‌الله جنتی را ادامه دهد.

انتهای پیام/ ۳۵۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار