به روز شده در: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۱
همزمان با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران؛
همزمان با برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران اعتبار خرید کتاب (بن کتاب) به مولفان، مترجمان، مصححان، محققان، ویراستاران و تصویرگران تخصیص پیدا کرد.
کد خبر: ۵۰۲۰۵۳
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵ - 23January 2022

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، در راستای تکریم اهل قلم و به مناسبت فرا رسیدن دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، خانه کتاب و ادبیات ایران با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای پدید‌آورندگان عضو سامانه اهل قلم از قبیل مولف، مترجم، مصحح، محقق و همچنین افرادی که نقشی در تولید اثر داشته‌اند از جمله ویراستار و تصویر‌گر، اعتبار خرید کتاب (بن کتاب) در نظر گرفته است.

در این دوره از نمایشگاه مجازی کتاب تهران به هفت هزار و ۴۷۲ نفر از اهالی قلم مبالغی بین یک میلیون و پانصد هزار ریال تا چهار میلیون ریال اعتبار خرید کتاب اختصاص یافته است. اعتبار خرید کتاب (بن کتاب) بر پایه اطلاعات ثبت شده در سامانه اهل قلم و آیین‌نامۀ اجرایی منتشر شده در آن سامانه (آیین‌نامه بن ۱۴۰۰) به اهالی قلم اختصاص پیدا کرده است.

همچنین پیامکی از سوی خانه کتاب وادبیات ایران به اهالی قلم واجد شرایط ارسال شده است که می‌توانند با اعتبار تخصیص یافته در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران نسبت به خرید کتاب اقدام کنند.

بن خرید کتاب در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به صورت اعتبار خرید به کد ملی افراد اختصاص یافته و این اعتبار فقط در زمان نمایشگاه (از سوم تا دهم بهمن ماه) در سامانه خرید کتاب به نشانی ketab.ir قابل استفاده است و بعد از پایان یافتن زمان نمایشگاه اعتبار نخواهد شد؛ بنابراین بن کتاب به صورت صدور یا شارژ کارت بانکی نخواهد بود.

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن‌ماه آغاز و تا دهم بهمن‌ماه ١٤٠٠ به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان برای بازدید و خرید کتاب می‌توانند به ketab.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار