به روز شده در: ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۵
جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌ مقدس در اختتامیه «جشنواره داستان خرمشهر»:
امیر سرتیپ سهرابی با تاکید بر اینکه نویسندگان داستان عظمت فتح خرمشهر را بنویسند، گفت: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آماده‌ حمایت از جریان مردمی ادبیات دفاع مقدس است.
کد خبر: ۵۲۴۴۱۵
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۲ - 23May 2022

نویسندگان داستان عظمت فتح خرمشهر را بنویسند/ آماده‌ حمایت از جریان مردمی ادبیات دفاع مقدس هستیمبه گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «نبی سهرابی» جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌ مقدس در آیین اختتامیه یازدهمین دوره جایزه ادبی یوسف، ویژه چهلمین سالگرد آزادسازی خرمشهر به تشریح بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون فتح خرمشهر پرداخت و اظهار داشت: نویسندگان و صاحبان خرد که این حادثه عظیم و روز بزرگ و ملی را ندیده‌اند باید در این باره قام بزنند.

وی با تاکید برلزوم ماندگار کردن عظمت فتح خرمشهر در تاریخ تصریح کرد: درباره عظمت فتح خرمشهر فقط تاکید بر بعد نظامی نیست بلکه ابعاد زیبای جنگ و دلنوشته‌های رزمندگان برای خانواده‌ها و مادران و همسران نیز باید مورد توجه باشد.

جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌ مقدس با طرح این سوال که آیا درباره دفاع مقدس حق مطلب ادا شده است، گفت: نویسندگان داستان عظمت فتح خرمشهر را بنویسند و ما در این مسیر آماده‌ حمایت از جریان مردمی ادبیات دفاع مقدس هستیم.

ادامه دارد...

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها