به روز شده در: ۱۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۸
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: انتظار می‌رود ترکیه در مقابل ادعا‌های تفرقه‌افکنانه صهیونیست‌ها سکوت نکند.
کد خبر: ۵۳۰۵۲۲
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۶ - 24June 2022

خطیب‌زاده: ترکیه در مقابل ادعا‌های تفرقه افکنانه صهیونیست‌ها سکوت نکندبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، «سعید خطیب‌زاده» سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان امروز (جمعه) اتهامات و ادعا‌های بی اساس وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در آنکارا در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با «مولود چاووش اوغلو» همتای ترک را مضحک و در چارچوب سناریوی از پیش طراحی شده برای تخریب روابط دو کشور مسلمان توصیف کرد و آن را بخشی از دسیسه تل‌آویو برای انحراف افکار عمومی ترکیه و منطقه از آرمان فلسطین و اقدامات تروریستی این رژیم کودک‌کش و خرابکار خواند.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: متاسفانه از حدود یک هفته پیش یک عملیات روانی برای مشغول کردن رسانه‌ها به سناریو‌های ساختگی با استفاده از اطلاعات نادرست و جهت دار جهت مهیا کردن فضا برای طرح سناریوی فرافکنانه وزیر خارجه رژیم صهیونیستی شروع شده بود.

وی تصریح کرد: کشور همسایه ما ترکیه به خوبی می‌داند ادعا‌های فرستاده رژیم دروغگو و تروریست صهیونیستی تا چه میزان بی اساس بوده و انتظار می‌رود در مقابل این ادعا‌های تفرقه‌افکنانه سکوت نکند. این رژیم بار‌ها نشان داده است تا چه میزان غیرقابل اعتماد است.

سخنگوی وزارت امور خارجه با تاکید مجدد بر اینکه پاسخ جمهوری اسلامی ایران به ترور و خرابکاری‌های رژیم صهیونیستی همیشه به‌صورت قطعی، مقتدرانه و بدون تهدید امنیت شهروندان عادی و تهدید امنیت کشور‌های دیگر خواهد بود، اظهار داشت: مظلوم‌نمایی‌های نمایشی این رژیم تروریست را کسی جز خودش باور نمی‌کند و اگر به ظاهر نیز طرف‌هایی بر اساس مصلحت‌اندیشی زودگذر، نمایشی از همراهی داشته باشند، اما در واقع می‌دانند با چه رژیم خطرناکی روبه‌رو هستند.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها