به روز شده در: ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۱
نماینده مجلس:
ساعدی گفت: سپاه پاسداران اقتدار نظام جمهوری اسلامی را در حیات خلوت دنیای غرب تامین کرده است و خط قرمز ما این نهاد مقدس است و هیچوقت بر آن معامله نخواهیم کرد.
کد خبر: ۵۳۰۸۷۱
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۷ - 26June 2022

سپاه پاسداران تامین‌کننده اقتدار نظام اسلامی استبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، «قاسم ساعدی» نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در نطق میان دستور خود ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید بهشتی و سردار علی هاشمی از فرماندهان دلاور جنگ تحمیلی، اظهار داشت: آنان عاشقانه در هور ماندند تا هور زنده بماند، اما هور امروز در بی تدبیری‌ها خشک شده است.

وی افزود: در ابتدا باید از رئیس جمهور بابت سفر‌های استانی تشکر کنم که با اقشار مردم دیدار‌های صمیمانه دارد، این اقدام قابل تقدیر است همچنین شروع دیپلماسی قوی با کشور‌های منطقه نیز امری ستودنی است که ان شاالله این روند تقویت شود و از تیم مذاکره کننده انتظار داریم آرمان‌های انقلاب را فراموش نکنند، آرمان‌های انقلاب خط قرمز نظام است و اگر سپاه نبود نظام نبود.

وی تاکید کرد: سپاه پاسداران اقتدار نظام جمهوری اسلامی را در حیات خلوت دنیای غرب تامین کرده است و خط قرمز ما این نهاد مقدس است و هیچ وقت بر آن معامله نخواهیم کرد و هرگونه معامله در این باره را محکوم می‌کنیم.

نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به سابقه تاریخی خوزستان در انقلاب گفت:سرزمین ۶۳ درصد از شهدا و ایثارگران و قلب تپنده اقتصاد کشور و تامین کننده ۷۰ درصد انرژی آیا باید در مجلس نادیده گرفته شود؟ آیا نمایندگان انقلابی درد خوزستان را نمی‌دانند و باید مورد بی توجهی قرار بگیرد؟ آیا از محرومیت خوزستان از زیرساخت‌ها و گرفتاری‌های ناشی از ریزگرد‌ها که نفس پنج میلیون نفر را گرفته اطلاعی ندارید؟

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار