به روز شده در: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۰
فرمانده هوانیروز ارتش:
امیر سرتیپ «قربانی» اجرای طرح‌های لبیک را موجب دستیابی ارتش به اوج اقتدار دانست و گفت: ما وظیفه داریم که این طرح‌ها را به بهترین نحو اجرا کنیم تا یک ارتش آماده ظهور و مقتدر داشته باشیم.
کد خبر: ۵۳۲۴۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۵ - 04July 2022

طرح‌های «لبیک» ارتش را به اوج اقتدار خود می‌رساندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «یوسف قربانی، فرمانده هوانیروز ارتش در مراسم جهاد تببین که در جمع فرماندهان و کارکنان پایگاه دوم رزمی هوانیروز مسجدسلیمان برگزار شد، با بیان اینکه باید دانش اسلامی را در فضای مجازی گسترش دهیم، اظهار داشت: مسیر انقلاب، مسیر روشن و درستی است و در این مسیر، باید به فتنه‌ها و دسیسه‌های دشمن توجه کرد.

وی با اشاره به اینکه طرح‌های لبیک، ارتش را به اوج اقتدار خود می‌رساند، افزود: طرح‌های لبیک، شیرازه و مأموریت‌های اصلی نیروی زمینی را از صفر تا صد مشخص کرده و ما وظیفه داریم که این طرح‌ها را به بهترین نحو اجرا کنیم تا یک ارتش آماده ظهور و مقتدر داشته باشیم.

فرمانده هوانیروز ارتش با اشاره به اهمیت فضای مجازی در مواجهه با توطئه‌های دشمنان خاطرنشان کرد: باید برنامه‌ریزی مناسبی برای این امر مهم داشته باشیم تا بتوانیم از آن خوب استفاده کنیم و نباید اجازه دهیم که دشمن خانواد‌ه‌ها را از طریق فضای مجازی هدف قرار دهد.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها