به روز شده در: ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۶
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد، این رژیم در حال کار بر روی یک توافق برای بازگرداندن اسرای اسرائیلی در دست حماس است.
کد خبر: ۵۳۳۱۷۰
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۰ - 08July 2022

وعده‌های توخالی سران صهیونیستی به خانواده‌های نظامیان اسیربه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد، تل‌آویو بر روی یک توافق برای بازگرداندن نظامیان اسرائیلی اسیر در غزه در مقابل آزادی اسرای فلسطینی است.

بر اساس گزارش «سما»، گانتز اطلاعات دیگری درباره ماهیت این توافق یا تعداد اسرای فلسطینی که رژیم اسرائیل موافق آزادی آن‌ها در مقابل آزادی نظامیان اسیرش است، افشا نکرد.

گردان‌های شهید عزالدین القسام اخیرا تصاویری از «هشام السید» یکی از اسرای صهیونیست در نزد مقاومت را منتشر کرد که نشان می‌دهد او در بستر بیماری و به کپسول اکسیژن وصل است.

پس از آن، «شعبان السید» پدر این اسیر صهیونیست در اظهاراتی به بی توجهی سران رژیم صهیونیستی در تبادل پسرش اشاره کرد.

وی گفت: من به خوبی می‌دانم که اسرائیل به پسرم نگاه نخواهد کرد و به خاطر وی اقدام به عقد توافق (برای تبادل) نخواهد کرد حتی در مقابل یک مرغ!

در همین ارتباط، برخی منابع خاص گزارش دادند که حماس به میانجی‌گران ابلاغ کرده که برای انجام تبادل اسرای فوری و انسانی آماده است.

شبکه المیادین به نقل از یک منبع گزارش داد که مقاومت فلسطین با آزادی اسیر صهیونیست در ازای آزادی اسرای بیمار فلسطینی از زندان‌های رژیم اشغالگر موافقت کرده است.

این منبع گفت که مقاومت همچنین از هر گونه میانجی‌گری بین‌المللی برای آزادی اسرای بیمار فلسطینی از زندان‌های رژیم اشغالگر در ازای آزادی اسیر صهیونیست، استقبال می‌کند.

گردان‌های القسام در ژوئیه ۲۰۱۴ از به اسارت گرفتن «آرون شاؤول» نظامی صهیونیست در جنگ ۵۱ روزه و رژیم صهیونیستی در آگوست ۲۰۱۵ از قطع تماس با «هدار گولدن» نظامی صهیونیست در رفح واقع در جنوب نوار غزه خبر داد. «آبراهام منگستو» دیگر نظامی صهیونیست نیز در ژوئیه ۲۰۱۵ هنگام عبور از حصار امنیتی در شمال نوار غزه ناپدید شد و رژیم صهیونیستی از ناپدید شدن یک نظامی دیگر خود به نام «هشام السید» در ابتدای ۲۰۱۶ در مرز‌های غزه خبر داد.

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار