به روز شده در: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۳
وزیر اطلاعات:
وزیر اطلاعات با اشاره به کارزار دشمن در برپایی جنگ‌های تمام عیار علیه ایران با استفاده از ناتوی فضای مجازی گفت: امروز ایران به عنوان قدرت بزرگ و تعیین کننده در منطقه با کمک تمامی ظرفیت‌ها می‌تواند با تمام قوا در میدان مبارزه حاضر و پیروز باشد.
کد خبر: ۵۳۵۷۱۳
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۶ - 23July 2022

استکبار با ایجاد ناتو فضای مجازی به دنبال جنگ تمام عیار با ایران استبه گزارش اخبار داخلی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین سید اسماعیل خطیب عصر امروز در جلسه شورای تامین استان گیلان در سالن شهید انصاری استانداری گیلان با اشاره به حضور فعال و جهادی ریاست جمهوری و تلاش شبانه‌روزی مجموعه دولت اظهار داشت: برای حل مشکلات و مطالبات به حق مردم باید انقلابی و جهادی وارد عمل شد و تلاش کرد.

وی مبارزه با هرگونه فساد و زیاده‌خواهی را یکی از تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس جمهور عنوان کرد و افزود: مبارزه با فساد، رانت، قاچاق و ویژه‌خواری از اولویت‌های اصلی رسیدن به موفقیت در مسیر ارائه خدمات صادقانه به مردم محسوب می‌شود.

وزیر اطلاعات هدایت نقدینگی به سوی تولید، اشتغال و سرمایه‌گذاری را از تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست و بیان کرد: دولت خود را موظف می‌داند برای جهت‌دهی سرمایه‌گذاری‌ها به سمت تولید و اشتغال شرایط لازم را فراهم کند.

خطیب با اشاره به کارزار دشمن در برپایی جنگ‌های تمام عیار علیه ایران اسلامی با بهره‌مندی از ناتو‌های نظامی، فرهنگی، سیاسی، تروریستی و خرابکاری، در کنار ناتوی فضای مجازی تصریح کرد: امروز ایران به عنوان قدرت بزرگ و تعیین کننده در منطقه با کمک تمامی ظرفیت‌ها در نیرو‌های نظامی، انتظامی و امنیتی و کمک‌های فرهنگی و رسانه‌ای، به ویژه رسانه ملی می‌تواند با تمام قوا در میدان مبارزه حاضر و پیروز باشد.

استاندار گیلان نیز در این جلسه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص جایگاه وزارت اطلاعات و خدمات ارزشمند سربازان گمنام امام زمان به نظام اسلامی اظهار کرد: وزارت اطلاعات با همت نیرو‌های با ایمان، متعهد، متخصص، دلسوز و انقلابی، خدمات بزرگ و ارزشمندی برای انقلاب ارائه کرده و اکنون پایگاهی عظیم برای مبارزه و جهاد در عرصه جنگ‌های اطلاعاتی در دنیای امروز محسوب می‌شود.

اسدالله عباسی با اشاره به اهتمام ویژه دولت انقلابی و مردمی به توسعه امنیت پایدار در کشور و منطقه گفت: اجلاس اخیر تهران، نشان دهنده اوج اقتدار ایران اسلامی در منطقه و جهان است و ناامیدی بیشتر دشمنان را موجب شده است.

انتهای پیام 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار