به روز شده در: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۳
فرماندار ساری:
«نوبخت» با بیان اینکه روحیه شهدا برگرفته از فرهنگ و تفکر عاشورا است، گفت: بیانیه گام دوم انقلاب چراغ هدایت و روشنگر مسیر آرمانی نظام اسلامی است.
کد خبر: ۵۳۷۷۱۴
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۹ - 03August 2022

بیانیه گام دوم انقلاب چراغ هدایت استبه گزارش دفاع‌پرس از ساری، «محمدعلی نوبخت» فرماندار ساری عصر امروز در نشست هم اندیشی فرماندهان حوزه بسیج مقاومت ساری با بیان اینکه در نظام اسلامی استبداد و اختناق فکری وجود ندارد، اظهار داشت: ما در شهرستان ساری به دنبال خصومت سیاسی نیستیم بلکه به دنبال برپایی کرامت شهریم لذا از سیاست ستیز و جبر، طرد و انکار پرهیز کرده و با سیاست جذب در پرتو گفتگو به دنبال هم بختی برای رسیدن به توسعه هستیم. ‎

وی ضمن تسلیت ایام عزای اباعبدالله الحسین (ع) با اشاره به اینکه روحیه شهدا برگرفته از فرهنگ و تفکر عاشورا بود، گفت: عاشورا یعنی تبعیت بی‌چون و چرا از ولی فقیه؛ امری که در شهدای تاریخ انقلاب اسلامی متبلور شد.

وی بیانیه گام دوم انقلاب را چراغ هدایت و روشنگر مسیر آرمانی نظام اسلامی خواند و اظهار کرد: موضوع اصلی انقلاب ما تشکیل گزاره تمدن نوین اسلامی است که تحقق این امر روحیه‌ای جهادی، بسیجی و استشهادی همچون منش و مسلک برادران پاسدار انقلاب اسلامی را می‌طلبد.

فرماندار شهرستان ساری با تاکید بر اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حق‌جو، حق‌طلب، حق‌خواه و حق‌محور است، تصریح کرد: رسالت ما در شهرستان ساری تشکیل کرامت شهری است که مد نظر نماینده ولی فقیه در استان مازندران است و برای تحقق این امر به دنبال بازگشت به کلیدواژه‌های اصیل انقلاب یعنی مستضعفان، عدالت و آزادی هستیم.

نوبخت با بیان اینکه جامعه مشروع در پرتو عدالت‌خواهی حرکت خواهد کرد، افزود: هر زمان دولت‌ها با اعتقاد و التزام راسخ به این محور و با تفکر بسیجی و اعتقادی در تلاش و تکاپو و با شجاعت و جسارت از ادبیات و فرهنگ عاشورایی بهره‌مند شدند به سمت پیشرفت و توسعه گام برداشتند که نمونه آن را در برخی از دولت‌ها شاهد و ناظر بودیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار