به روز شده در: ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۴
حجت الاسلام «ایمانی فرد» گفت:نشر و ترویج گفتمان امامین انقلاب در قالب فضای مجازی و حقیقی یکی از خطوط سیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.
کد خبر: ۵۳۷۸۷۹
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۹ - 04August 2022

گام دوم انقلاب نیازمند شتاب بیشتر در فرهنگ‌سازی ارزش‌های دینی

به گزارش دفاع پرس از هرمزگان، حجت‌الاسلام «محمد ایمانی‌فرد» رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان ضمن گرامیداشت سالروز تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اظهار داشت: برجسته‌ترین نقش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پاسدار از مرزهای عقیدتی نظام اسلامی است.

وی با بیان اینکه ریل‌گذاری و اجرای سیاست‌های تبلیغی انقلاب اسلامی از مبانی بسیار مهمی است که شورای هماهنگی در این خصوص اهتمام ویژه‌ای دارد، افزود: نشر و ترویج گفتمان امامین انقلاب در قالب فضای مجازی و حقیقی یکی از خطوط سیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قرار است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان با بیان اینکه در گام دوم انقلاب باید فرهنگ‌سازی عمیق در حوزه شعائر و ارزش‌های دینی و انقلابی شتاب بیشتری به خود گیرد، تصریح کرد: شناساندن و آگاهی‌رسانی جوانان با مبانی اسلامی و انقلابی باید در رأس کارها قرار گیرد.

ایمانی‌فرد با اشاره به اینکه یکی از خطوطی که همواره باید به دنبال آن باشیم اندیشه‌های امام(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی است که مبانی آن برگرفته از قرآن کریم و روایات اهل بیت(ع) است، گفت: انحراف و اختلاط در برخی از امور نباید مانع و سد راه گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی شود.

وی با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بر اساس خط مشی خود، بازوی محکمی برای نظام و انقلاب شکوهمند اسلامی بوده و در این راستا تمام فعالیت‌های خود را انجام داده است، یادآور شد: دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی می‌دانند که بزرگ‌ترین مانع برای به سرانجام نرسیدن افکار پلید و شیطانی آن‌ها مردم هستند و این مردم حافظ انقلاب هستند و خواهند بود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار