به روز شده در: ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۱
خلیل الحیه:
رئیس دفتر روابط عربی و اسلامی در جنبش حماس تاکید کرد که غزه هرگز بهای اختلافات داخلی رژیم صهیونیستی را پرداخت نخواهد کرد و مقاومت می‌داند به چه شیوه‌ای بر این رژیم فشار وارد کند.
کد خبر: ۵۳۷۹۱۸
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۷ - 05August 2022

مقاومت از طرح های رژیم صهیونیستی آگاه استبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، خلیل الحیه رئیس دفتر روابط عربی و اسلامی در جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس شامگاه گذشته در مصاحبه با شبکه ماهواره‌ای الاقصی با اشاره به اینکه مقاومت از طرح‌های رژیم اشغالگر قدس آگاه است، تصریح کرد که مقاومت فلسطین باهوش است و می‌داند کی و کجا بر اساس رویارویی مستمر وارد عرصه نبرد شود.

وی با بیان اینکه هدف جنبش مقاومت اسلامی حماس برچیدن سایه شوم رژیم اشغالگر قدس از سرزمین فلسطین است، یادآور شد: ما در تمامی میادین رویارویی و مبارزه با اشغالگران صهیونیست یکپارچه هستیم.

وی ضمن تمجید از اوج گیری فعالیت‌ها و اقدامات و عملیات‌های مقاومتی و مبارزاتی در کرانه باختری، افزود که مقاومت در شرایط کنونی به یک امر ملی جامع و فراگیر مبدل شده است، طوری که تمامی قشر‌ها و طیف‌های ملت فلسطین وارد عرصه مقاومت با اشغالگران صهیونیست شده اند.

وی در ارتباط با رابطه رژیم صهیونیستی با آمریکا اظهار داشت که جانبداری آمریکا از رژیم صهیونیستی یک واقعیت موجود است و راهکار آمریکا برای حل و فصل مسئله فلسطین مبتنی بر راه حل اقتصادی است.

این مقام بلند پایه حماس تاکید کرد که نابسامانی امنیتی هرگز مقاومت را زمین گیر نخواهد کرد، نیرو‌های مقاومت همواره با سلاح خود دشمن صهیونیستی را نشانه خواهد رفت.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار