به روز شده در: ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۴:۱۰
رئیس قوه قضاییه:
حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای گفت: خبرنگاران می‌توانند در جبهه جهاد تبیین و روشنگری، فعالانه و حق‌طلبانه کنشگری کنند و به پاسداشت ارزش‌های والای انسانی و ارتقای اخلاق و معنویت در جامعه بپردازند.
کد خبر: ۵۳۸۴۰۹
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۱ - 08August 2022

خبرنگاران می‌توانند در جبهه جهاد روشنگری، حق‌طلبانه کنشگری کنند

به گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین «غلامحسین محسنی اژه‌ای» رئیس قوه قضاییه طی پیامی، ۱۷ مرداد روز خبرنگار را گرامی داشت.

متن پیام وی به شرح ذیل است:

«رسالت اصحاب رسانه و خبر در همه مقاطع بویژه دوران حاضر بسیار خطیر و ارزشمند است؛ در عصر جنگ ترکیبی دشمنان حق و حقانیت علیه اسلام ناب و تلاش همه‌جانبه سلطه‌گران برای نفوذ فرهنگی در کشور، خبرنگاران و اصحاب رسانه می‌توانند در جبهه جهاد تبیین و روشنگری، فعالانه و حق‌طلبانه کنشگری کنند و به پاسداشت ارزش‌های والای انسانی و ارتقای اخلاق و معنویت در جامعه بپردازند.

۱۷ مرداد روز خبرنگار، که امسال مقارن با روز عاشورا، روز شهادت مظهرحق‌طلبی تمام اعصار شده است را گرامی می‌داریم و از خداوند متعال برای خبرنگاران و اصحاب رسانه‌ای کشور، استواری و ثابت قدمی در نشر حقایق و فضائل و دوری و احتراز از کژی‌ها و ناراستی‌ها را مسئلت می‌نمائیم و آرزو داریم که آن‌ها با قول سدید و قلم و بیان رسا و شیوا، بیش از پیش در مسیر جهاد تبیین و بیان ارزش‌های الهی و انسانی و تزریق روحیه امید در جامعه کوشا باشند.»

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها